Кредит без верифікації карти

Прив'язка банківського рахунку при онлайн-кредитуванні — обов'язкова складова процесу, оскільки ця процедура допомагає убезпечити як кредитора, так і позичальника від ризиків та шахрайства. Але деякі українці шукають займ без верифікації карти, коли немає можливості зробити це, або просто-напросто захищають себе від потрапляння персональних даних у відкритий доступ.

У цій публікації розберемося докладніше, чи є шанс отримати займ без перевірки карти та визначимося з кредиторами, що його надають.

Що таке верифікація карти?

Верифікація банківської карти — це процедура підтвердження особи заявника та його платіжних даних. Верифікація підтверджує приналежність картки й визначає прямий канал для зарахування коштів.

Для здійснення цієї операції необхідно:

  • Ввести зовнішні дані з носія — номер карти, термін дії, тризначний код, вказаний на звороті.
  • Для підтвердження верифікації на рахунку блокується незначна сума (до однієї гривні), а позичальник повинен вказати це число в спеціальному вікні.
  • Заблокована сума повертається після отримання позитивної відповіді від системи.

Як бачите, процес простий, і навіть недосвідчений користувач легко впорається з завданням, дотримуючись інструкції. Також не варто переживати за нерозголошення персональних даних, оскільки компанії-кредитори зацікавлені зберігати безпеку інформації про клієнтів, щоб не зіпсувати корпоративну репутацію й не втратити довіру користувачів.

У яких організаціях дають кредит без перевірки карти?

На практиці онлайн позика на карту без підтвердження банківської карти неможливий з технічних причин, оскільки в такому разі підвищується ймовірність вчинення шахрайських дій. Оформити кредит онлайн без верифікації карти не вийде, тому слід розглянути інші варіанти:

  • Взяти позику без перевірки карти в стаціонарних мікрофінансових компаніях. Передбачено лише очне оформлення, кошти видаються готівкою.
  • Оформити кредит без підтвердження карти на інтернет-порталі з отриманням готівки у відділенні. Є деякі МФО, що працюють як в інтернет-просторі, так і в оффлайні. Однак варто пам'ятати, що потрібного офісу може не виявитися поруч або в межах міста. Особливо часто така проблема зустрічається в невеликих містечках й селищах.

Чому MyCredit?

Як вже говорилося вище, процес верифікації в нашій системі проходить швидко та легко, він гарантує безпеку обом сторонам договору й полегшує онлайн-кредитування, завдяки чому клієнт отримує кредит на зарплатну карту (студентську, пенсійну, кредитну), не виходячи з дому.

Сервіс MyCredit надає експрес-позики за 15 хвилин на банківський рахунок завдяки злагодженим технологічним процесам й цілодобовому режиму роботи команди. Ми дбайливо ставимося до збереження даних, тому використовуємо надійні протоколи, що підтверджується сертифікатами міжнародного зразку PCI DSS.

Автор статті: Ольга Овчіннікова Керівник Служби турботи, MyCredit
Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
Введіть символи
Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше