Перший займ - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
Ваша комісія: 0 грн
До повернення: грн
До:
Головна   Блог   Кредит маркет

Кредит маркет

30 червня 2017

Фінансова компанія "Кредит маркет" кредитує жителів України. Переваги даного сервісу полягають в тому, що процедура оформлення тут значно спрощена в порівнянні з банком і ймовірність отримати схвалення набагато вище. Отримати кошти можна на будь-які потреби і на досить довгий період. У статті ми розповімо про особливості і специфіку роботи даної організації.

Умови кредитування

Банк Кредит Маркет працює в стаціонарному режимі - для отримання грошової позики необхідно звернутися у відділення вашого міста чи в банк-партнер.

Подати запит можна як особисто, перебуваючи в відділення, так і на сайті. Але навіть якщо ви подали заявку через інтернет, особиста присутність все одно обов'язкова, оскільки договір підписується у відділенні компанії. Кошти можна отримати готівкою або на банківську картку, в залежності від того, як позичальнику буде зручно.

У користувачів є можливість взяти позику на покупки в інтернет-магазинах, які є партнерами Кредит маркет, онлайн через інтернет. Функція доступна на сайті фірми або магазина-партнера. При цьому підписання договору відбувається в особистому кабінеті, не відвідуючи установи.

За бажанням клієнта, документи на оформлення будуть доставлені кур'єром разом з купленим товаром за адресою, яку він зазначить.

Користуватися послугами Кредит Маркет можуть громадяни України, яким не менше 21 року. Мінімальний вік варіюється від виду позики, наприклад, кошти на покупки онлайн можна отримати з 21 року, а готівкою - з 23 років.

Для подачі заявки потрібні наступні документи: паспорт, ІПН. Залежно від бажаної суми, можуть знадобитися й інші документи. Наприклад, якщо ви берете позику "під заставу авто" потрібна довідка про доходи, техпаспорт автомобіля і страховий поліс.

Максимальна сума кредитування в Кредит маркет

Кредит Маркет агентство пропонує фінансову допомогу на різні цілі. Однак максимально можлива сума становить 200 000 грн.

При оформленні такої суми надання довідки про доходи є обов'язковою умовою.

Варто відзначити, що процентна ставка також варіюється в залежності від кредитної програми, за якою ви проходите оформлення. Дізнатися вартість щомісячного платежу по кожному виду можна на сайті фірми.

Кредитування в містах України

Скористатися послугами сервісу Кредит маркет в Україні можна в тих населених пунктах, в яких є відділення даної кредитної організації або відділення банків-партнерів. Список партнерів можна дізнатися на офіційному сайті компанії. У великих містах: Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя - є кілька відділень, і звернутися можна в будь-яке зручне для вас.

Для жителів міста Донецьк й інших міст, що знаходяться в зоні АТО, послуги організації на даний момент не доступні, оскільки представництва компанії на цій території не функціонують.

Як погасити кредит в Кредит маркет? Способи погашення

Кошти надаються на довгостроковий період - від 3 місяців і більше. Погашення відбувається за допомогою здійснення щомісячних платежів, які потрібно вносити згідно з графіком виплат, який прописано в договорі.

Здійснити оплату можна будь-яким зручним для позичальника способом:

  • онлайн в особистому кабінеті;
  • в терміналах Kredit market;
  • в банках. На сайті компанії можна знайти список банків, оплата через які можлива без комісії;
  • в терміналах самообслуговування. Список терміналів, в яких можна здійснити оплату, наданий на сайті компанії.

Організація рекомендує здійснювати платежі на 5 днів раніше обумовленої дати. Це дозволить уникнути ситуацій затримання платежів банком, а також при виникненні будь-яких нюансів з'ясувати й усунути їх до настання крайнього терміну оплати.

Функція подовження періоду користування кредитними коштами - пролонгація кредиту, в Кредит маркет не надається. Якщо клієнт не встигає внести платіж вчасно, він може звернутися в будь-який зручний відділення мережі і написати заяви на підключення послуги "реструктуризація боргу". Так само є можливість доручити це комусь із родичів. Рішення щодо надання такої послуги здійснюється індивідуально і в разі схвалення підкріплюється за допомогою підписання додаткової угоди до договору.

Відгуки клієнтів про Кредит маркет

На великому українському фінансовому порталі minfin.com.ua можна знайти відгуки про всі популярні небанківські установи, які займаються кредитуванням. Відгуки про Кредит маркет досить різнопланові й суперечливі. Як приклад можна навести такі відгуки, які демонструють абсолютно протилежні думки користувачів.

Негативні коментарі пов'язані з великим відсотком, який пропонує компанія. Зверніть увагу, що калькулятор допомагає обчислити лише орієнтовний відсоток, тому будьте уважні й уточнюйте всі нюанси у менеджерів.

Підіб'ємо підсумки

Якщо ж вам терміново потрібна була невелика сума, а збирати необхідні документи та їхати до кредитної установи немає часу, ви можете оформити кредит онлайн Майкредіт. Для тих, хто звертається вперше, діє можливість отримати його під 0,01%, і оцінити всі переваги. Перша позика видається терміном до 30 днів, а всі наступні - до 35.

Погасити кредит від Майкредіт дуже просто - це можна зробити за допомогою банківської картки в особистому кабінеті, у відділенні будь-якого банку або терміналі самообслуговування. Деякі банки проводять платежі протягом трьох банківських днів, однак, в Майкредіт гроші будуть зараховані на рахунок саме тією датою, коли був здійснений платіж. Ми не утримуємо додаткових відсотків за час здійснення банківської операції та завжди йдемо назустріч клієнтам.

Рішення за 20 хвилин!  Ви отримаєте гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка по промокодом My_BDay35
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:
Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Корисні статті

Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.