Ваша Готівочка: відгуки клієнтів і умови кредитування в компанії

За даними на листопад 2019 року в Україні функціонує понад 800 організацій, що пропонують послугу мікрокредитування. Однією з перших МФО, що з'явилися в українському фінансовому секторі, виявилася Ваша Готівочка. Компанія надає кредити до зарплати з 2012 року. Пропонуємо ознайомитися з актуальними умовами кредитування і нюансами співпраці.

Умови кредитування в Ваша Готівочка

У фірмі Ваша Готівочка кредит пропонується як готівкою у відділенні організації, так і через інтернет на банківську картку. Початковий етап процедури завжди відбувається на сайті - необхідно вибрати бажаний період і суму. Далі, якщо ви хочете забрати гроші в представництві - вибираєте найближче для вас, заповнюєте заявку онлайн і чекаєте смс-повідомлення з рішенням. Якщо позика схвалена - можете відразу ж забрати гроші у відділенні.

При варіанті оформлення Ваша Готівочка онлайн, знадобиться прив'язати картку в особистому кабінеті, на яку згодом будуть перераховані позикові кошти.

У таблиці нижче ми зібрали основні вимоги до позичальників і нюанси роботи:

Ваша Готівочка Вимоги та умови
Максимальна сума кредита 200 - 7000
Сума при першому зверненні до 7 000
Відсотки у день 0,01% перша позика; 2% наступні
Доступний період 1 - 16 календарних днів
Способи оформлення онлайн, у відділенні
Вік можна зайняти з 18 - 70 років
Кредитує по всій Україні крім Криму і непідконтрольних територій Донецької і Луганської області
Пакет документів паспорт, ідентифікаційний номер, картка банку
Відділення у 20 областях України
Пакет документів (відділення) паспорт, ІПН

Відсотки кредитування Ваша Готівочка

При першому зверненні vashagotivochka пропонує мінімальну ставку - 0,01%. Починаючи з другого звернення ставка становить 2% за добу користування.

Кредитування доступне у містах України

Представництва сервісу розташовані в 20 областях України - в обласних центрах і великих містах. Повний список і графік роботи можна побачити на офіційному сайті сервісу.

При цьому, в Ваша Готівочка кредит онлайн доступний цілодобово по всій території країни, крім АР Крим і тимчасово окупованих території.

Місто Графік роботи Час роботи
Кривий Ріг ПН-НД 24 години
Херсон
Київ
Запоріжжя
Миколаїв
Дніпро
Харків
Одеса

Як погасити кредит в Ваша Готівочка? Способи погашення

Готівочка пропонує кілька способів погасити позику|:

  • в будь-якому зручному для вас відділенні;
  • через кабінет користувача на офіційному сайті;
  • в касі будь-якого банку України за реквізитами фірми;
  • в терміналі самообслуговування.

Реквізити ви можете дізнатися, звернувшись на гарячу лінію служби підтримки.

lk
В особистому кабінеті

Ви можете погасити в Май Кредит Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет і оплатіть займ банківською карткою

terminal
Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі Ibox, EasyPay і City24 - це швидко і зручно. Термінал Ви зможете знайти в найближчому до Вас супермаркеті.

У касі банків-партнерів
bank-4
bank-2
bank-1
bank-3

Можливість продовження кредиту

У компанії розроблена послуга пролонгація кредиту, яка дозволяє продовжити термін дії договору позики. Не варто турбуватися, якщо ви не встигаєте повернути гроші вчасно. Для продовження необхідно просто оплатити накопичені відсотки. Термін продовження не може перевищувати строк, протягом якого позика була оформлена спочатку. Так ви зможете уникнути штрафів за прострочення і погіршення кредитної історії.

Як Ваша Готівочка вчиняє з боржниками?

У разі прострочення по кредиту в компанії Ваша готівочка передбачена пеня - 2,5% за кожен день невиплати. Крім того, на 15 день прострочення нараховується одноразовий штраф у розмірі 100 гривень.

Важливо зазначити, що проблемні кредити обов'язково відображаються в кредитній історії. Щоб зберегти рейтинг позичальника високим, варто завчасно подбати про повернення коштів, і в майбутньому виважено приймати рішення про кредитування.

Програма лояльності та акції Ваша Готівочка

prize

Сайт компанії не містить даних про діючі акції та програми лояльності.

МФО Vashagotivochka: контакти

Сайт
Ваш номер телефону 0 800 202 404
Юридична адреса місто Миколаїв, вулиця Пушкінська, буд.28, каб.7
Графік роботи ПН - НД
Час роботи з 8:00 до 20:00
Рейтинг: 5/5

Відгуки клієнтів про Ваша Готівочка

Перед тим, як подавати запит в кредитну організацію, важливо не просто вивчити всі нюанси, але і знайти реальні відгуки клієнтів. Більшість негативу в інтернеті - це відгуки боржників по кредиту.

Людей обурює необхідність оплачувати пеню і комісію, проте ці моменти зафіксовані в договорі позики. Щоб уникнути таких наслідків важливо здійснювати виплати вчасно, і привчати себе до фінансової дисципліни. Так ви збережете свою кредитну історію позитивної і ваше ім'я не потрапить в чорні списки боржників.

Залиште свій відгук
Будь ласка, введіть ПІБ
Будь ласка, введіть свою коректну адресу електронної пошти
Будь ласка, вкажіть місто/населений пункт Вашого проживання.
Будь ласка, введіть повідомлення
Введіть символи
Звертаюся вже два роки і всім задоволена. Не потрібно нікуди їхати, все відбувається онлайн, потрібно просто зайти на сайт ВашаГотівочка, заповнити заявку і все. Відповідь приходить буквально через 5 хвилин. Постійні акції та хороші промокоди.