Отримайте будь-який кредит через 5 хвилин

Новому клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • 0,01% до 15 днів, 1% з 16-30 день процентна ставка (за умовами акції)
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 3602,35%
 • Продовження кредиту до 30 днів
 • Супровідні послуги відсутні
Постійному клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • Знижки до 80% за програмою лояльності
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 4848172,46%
 • Продовження кредиту за акційною ставкою
 • Супровідні послуги відсутні

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 1,5% Реальна річна процентна ставка = 10640,17% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн. Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн. Сума процентів до повернення – 450,00 грн. Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта – [email protected], тел. 0 800 214 111

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом.
 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».
 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи у відповідності до умов таких акційних пропозицій/програм лояльності.
 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.
 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.
 • Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.
 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номером 0 800 214 111;
 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.
 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Позика 1000 грн

Часом знайти гроші в борг досить непросто, оскільки родичі та друзі не завжди в змозі допомогти фінансово. Тому частина українців звертається до ломбардів, залишаючи в якості застави золоті прикраси, техніку, гаджети та інші цінні речі. Інші намагаються отримати банківську позику, що затягується на тривалий період, й при цьому немає гарантій позитивної відповіді.

Коли потрібні невеликі гроші на вирішення дрібних проблем, можна взяти кредит 1000 гривень в Україні в мікрокредітній організації. Наприклад, в онлайн-сервісі MyCredit українці можуть взяти кредит онлайн на картку до 1000 грн вже при першому зверненні до мінімальних вимог, серед яких немає банківських бюрократичних прийомів та складнощів.

Взяти гроші в кредит до 1000 грн на картку можуть практично всі охочі, що визначає сервіс МайКредіт як лояльний грошовий помічник, який не підведе в будь-якій ситуації.

Взяти 1000 гривень в кредит на карту можна за 10 хв:

Умови, висунуті МФО, значно простіші та вигідніші для користувачів. Якщо взяти 1000 гривень в кредит в банку, то співробітник обов'язково зажадає повний перелік документації, включаючи відомості про офіційне працевлаштування, стаж, розмір окладу, наявність приватної власності і т.д. Особливу увагу звертають на якість кредитної історії та рівень закредитованості, тобто кількість відкритих заборгованостей і їх співвідношення до доходів.

Часто банківський скоринг не проходять через вікових обмежень. Так, складно зайняти 1000 грн в кредит з 18 років та після 60-річного віку. Зазвичай банки-кредитори співпрацюють з особами середнього віку зі стабільним заробітком.

Мікрофінансові організації змінюють підхід до вимог по відношенню до позичальників і значно їх спрощують, тому взяти позику онлайн 1000 грн на картку можуть люди, яким банки зазвичай відмовляють в позиці.

Чому варто взяти кредит у нас?

Схвалення 9 з 10 заявок

Завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу

Рішення за 5 хвилин

Подайте заявку на позику і вже через 5 хвилин гроші будуть на Вашій картці

Захист Ваших даних

Несемо відповідальність за збереження Ваших даних. Підтверджено сертифікатом PCI DSS. Докладніше про захист даних

Зниження ставок

Для наших постійних клієнтів знижуємо відсоткову ставку

img
OH MY FREEDOM
Максимальна свобода від відсотків!
Детальніше
img
Щомісячні турбо-розіграші
Вигравайте знижки до 90%, подарунки, гроші!
Детальніше

Легко та швидко оформити кредит за 5 хвилин

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд
Подати заявку

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або

Хто може взяти кредит на 1000 грн в MyCredit?

На відміну від банківських структур, отримати кредит в Україні 1000 грн на місяць в МФО можуть майже всі групи населення українців, в тому числі:

Таким чином, сервіс МайКредіт фінансує навіть найбільш вразливі категорії громадян, тобто такі, з якими рідко співпрацюють інші кредитори без додаткових перестрахувальних заходів (заставного зобов'язання, особи-поручителя, гаранта).

Щоб взяти кредит на 1000 грн, необхідно відповідати наступним критеріям:

 • бути повнолітнім;
 • мати громадянство України;
 • проживати на підконтрольній території.

Завдяки лояльності сервісу статистика позитивних відповідей становить 90%, оскільки 9 з 10 запитів схвалюються з першого звернення.

Як взяти позику 1000 на картку?

Щоб оформити терміново онлайн позику 1000 на картку, необхідно провести ряд послідовних дій, що в сумі займає не більше 10-15 хвилин.

 • Вкажіть обрану суму та комфортний термін її погашення, використовуючи спеціальний калькулятор, який моментально покаже підсумковий розмір виплат і складе графік платежів.
 • Зареєструйтеся на сайті за допомогою мобільного номера та коду з смс-повідомлення. Надалі номер буде логіном для входу на портал.
 • Заповніть анкету (ПІБ, місце проживання, дата народження і т.д.), вкажіть дані персональних документів, а саме внутрішнього паспорта та ідентифікаційного коду.
 • Відзначимо, що робити скановані або фото версії немає необхідності.
 • Верифікуйте банківську карту, тобто підтвердіть її приналежність. Для цього потрібно ввести 16-значний номер, період дії, тризначний код на зворотному боці пластикового носія.
 • Після невеликого очікування отримайте відповідь, потім — підпишіть електронну угоду.

Отримати кредит до 1000 грн і вище можна в будь-якому регіоні України:

img
Отримайте гроші вже за 5 хвилин на вашу картку
Ми піклуємося про вашу безпеку
dogovor
Чесно говоримо про умови позики - без прихованих платежів і додаткових комісій Детальніше про договір
PCI
Несемо відповідальність за збереження Ваших даних підтверджено сертифікатом PCI DSS Детальніше про захист даних
certificat
Дотримуємося законів про захист Ваших прав користувача Детальніше про ліцензію
img

Ви можете взяти кредит в інших регіонах України

Сервіс онлайн-кредитування MyCredit працює по всій території України****. Взяти гроші в кредит онлайн на банківську карту, не виходячи з дому, ви можете в будь-якому регіоні. Онлайн займ грошей на карту проводиться в таких містах: