Отримайте будь-який кредит через 5 хвилин

Новому клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • 0,01% до 15 днів, 1% з 16-30 день процентна ставка (за умовами акції)
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 3602,35%
 • Продовження кредиту до 30 днів
 • Супровідні послуги відсутні
Постійному клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • Знижки до 80% за програмою лояльності
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 4848172,46%
 • Продовження кредиту за акційною ставкою
 • Супровідні послуги відсутні

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 1,5% Реальна річна процентна ставка = 10640,17% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн. Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн. Сума процентів до повернення – 450,00 грн. Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта – [email protected], тел. 0 800 214 111

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом.
 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховуються проценти за понадстрокове користування у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».
 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи у відповідності до умов таких акційних пропозицій/програм лояльності.
 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.
 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.
 • Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.
 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номером 0 800 214 111;
 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.
 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Позика 3000 грн

У нестабільній економічній ситуації особливо важливо мати джерела, де можна легко та швидко зайняти гроші готівкою, однак при поточних реаліях родичі та друзі не завжди можуть позичити потрібну суму. Звичайна поломка автомобіля, пральної машини або руки може значно похитнути ситуацію й вибити з колії, адже потрібно знайти, де взяти 3000 гривень в кредит на оперативне вирішення таких проблем.

Щоб взяти грошовий кредит до 3000 грн, багато хто звик звертатися в банк, але банківські структури неповороткі й не мобільні, тому отримання навіть невеликої споживчої позики може зайняти кілька днів.

На ринку кредитування діють організації моментального реагування, серед яких — сервіс MyCredit. У ньому можна взяти в кредит 3000 грн на карту без відвідування відділень, збору численних паперів та інших звичних труднощів. Щоб взяти кредит онлайн на 3000 грн, досить виконати ряд нескладних дій, після чого фінансова підтримка буде спрямована на рахунок заявника прямо в день звернення.

Взяти 3000 грн в кредит онлайн на карту можна за 10 хв:

Як видно з перерахованих умов, для того, щоб отримати терміново позику онлайн до 3000 на картку, не треба особливої підготовки, збору документації, надання заставного майна та залучення третіх осіб в якості гарантів надійності.

Отримати швидкий кредит на 3000 онлайн в онлайн-сервісі набагато простіше, оскільки виключені всі традиційні труднощі та бюрократичні виверти.

Чому варто взяти кредит у нас?

Схвалення 9 з 10 заявок

Завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу

Рішення за 5 хвилин

Подайте заявку на позику і вже через 5 хвилин гроші будуть на Вашій картці

Захист Ваших даних

Несемо відповідальність за збереження Ваших даних. Підтверджено сертифікатом PCI DSS. Докладніше про захист даних

Зниження ставок

Для наших постійних клієнтів знижуємо відсоткову ставку

img
OH MY FREEDOM
Максимальна свобода від відсотків!
Детальніше
img
Щомісячні турбо-розіграші
Вигравайте знижки до 90%, подарунки, гроші!
Детальніше

Легко та швидко оформити кредит за 5 хвилин

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд
Подати заявку

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або

Хто може взяти позику до 3000 грн в MyCredit?

На відміну від більшості банків-кредиторів, в яких схвалюють позикові кошти лише по третині звернень через високі критерії, в МайКредіт взяти онлайн позику на картку 3000 грн можуть практично всі охочі, в тому числі:

Компанія не встановлює жорстких вимог до потенційних позичальників. Головне — щоб заявник був повнолітнім громадянином України і проживав на території країни. Рівень його зп, область зайнятості та взагалі її наявність — критерії не принципові, і вони точно не стануть приводом для відмови.

Як оформити кредит на 3000 гривень?

Оформити кредит на 3000 гривень абсолютно нескладно — потрібно заповнити онлайн-заявку на сайті компанії, скориставшись інструкцією.

 • Оберіть потрібну суму та терміни її погашення, використовуючи для цього спеціальний кредитний калькулятор зі зручними повзунками. Він моментально виробляє розрахунки з вибраними параметрами та показує підсумковий розмір й дату виплат.
 • Увійдіть на портал за допомогою мобільного номера та коду з смс, який буде висланий на телефон. Номер буде постійним логіном для подальшого користування сервісом.
 • Заповніть анкету заявника, введіть дані документів (внутрішнього паспорта та ідентифікаційного коду). Нагадаємо, що немає необхідності робити цифрові копії або фотографувати сторінки.
 • Верифікуйте банківську карту. Для підтвердження власності рахунки потрібно ввести дані картки та код перевірки.
 • Зачекайте відповіді від оператора, після чого менеджер може зателефонувати для уточнення деталей запиту.
 • Підпишіть угоду в електронному форматі, а саме поставте галочку біля рядка «Згоден з умовами».

Як правило, кошти зараховуються на вказаний рахунок протягом пари хвилин, про що прийде повідомлення. Вся інформація, включаючи графік платежів і розмір відсотків, буде доступна в особистому кабінеті користувача.

Отримати кредит на 3000 онлайн можна в будь-якому регіоні України:

img
Отримайте гроші вже за 5 хвилин на вашу картку
Ми піклуємося про вашу безпеку
dogovor
Чесно говоримо про умови позики - без прихованих платежів і додаткових комісій Детальніше про договір
PCI
Несемо відповідальність за збереження Ваших даних підтверджено сертифікатом PCI DSS Детальніше про захист даних
certificat
Дотримуємося законів про захист Ваших прав користувача Детальніше про ліцензію
img

Ви можете взяти кредит в інших регіонах України

Сервіс онлайн-кредитування MyCredit працює по всій території України****. Взяти гроші в кредит онлайн на банківську карту, не виходячи з дому, ви можете в будь-якому регіоні. Онлайн займ грошей на карту проводиться в таких містах: