Позика через BankID

Сучасний користувач — істота розпещена. Використовуючи Інтернет, вона прагне до комфорту і економії часу, який коштує дорого. Тому на більшості сайтів вже давно реалізована функція реєстрації-входу через соціальні мережі, наприклад, Facebook. BankID — аналогічний спосіб ідентифікації клієнта з бази банку, в якому він обслуговується, для отримання банківських або адміністративних послуг.

Починаючи взаємини з фінансовою установою (отримання пенсій, зарплати, кредитів, відкриття депозитних рахунків), банк бере у громадянина пакет документів і довідок, робить фото, вносячи дані в базу. Щоб не витрачати години на повторення тих же дій в інших організаціях, можна підтвердити свою особистість через спеціальну систему. Це полегшує виконання операцій, наприклад, при бажанні взяти мікропозику через BankID в МФО.

Якщо користувач вирішив верифікуватися через BankID, то вводить телефон і пароль свого інтернет-банкінгу, додатково підтверджує вхід за допомогою коду з смс, ідентифікуючи особу.

Як взяти кредит через BankID в МФО MyCredit?

Спрощена система верифікації надається небагатьма сайтами, оскільки необхідно проводити підключення по захищених каналах зв'язку. Але поступово функція взяти кредит через BankID стає більш затребуваною серед мікрофінансових компаній. На те, для кредитора, є ряд вигод:

  • Дані достовірні. Національні банки записують інформацію про клієнта при оформленні карти: ПІБ, скановані копії паспорта та ІПН, адреса прописки і подібне. Тому ризик видачі кредит онлайн на картку через BankID шахраям зменшується до нуля.
  • Відсутність паперових заморочок з копіями документів.
  • Збільшується лояльність і довіра з боку позичальників, оскільки підтверджує серйозність МФО.

Піклуючись про час і зручність клієнтів, сервіс MyCredit також додав новий функціонал в Особистому кабінеті – безпечну реєстрацію. Тому взяти позику через BankID стало ще простіше.
На практиці процедура інтуїтивно зрозуміла.

  • У формі реєстрації знайдіть поле входу через BankID.
  • Виберіть свій банк і залогіньтеся в системі за стандартною процедурою, ввівши логін, пароль і перевірочний код. Інформація з Особистого кабінету банку переноситься в анкету реєстрації автоматично. Тому перший етап реєстрації проходить миттєво.
  • Зверніть увагу, що при бажанні оформити кредит по BankID ви автоматично даєте згоду на обробку персональних даних і внесення їх в анкету МФО. Перед переходом на наступний етап, перевірте актуальність, коректність і повноту даних. При знаходженні невідповідностей виправте невірну інформацію або доповніть відсутню.

Переваги оформлення кредиту через BankID

Переваги входу в МФО через BankID очевидні:

  • Простота. Після підтвердження справжності особи не потрібно заповнювати інформацію про себе, завантажувати копії паспорта, ІПН в систему.
  • Швидкість. Час розгляду заявки скорочується до 5-10 хвилин, при цьому збільшується ймовірність того, що кредити через BankID будуть видані.
  • Безпека. Доступ до персональних клієнтських даних захищений також надійно, як доступ до грошей. Вони не передаються іншим особам, не можуть загубитися. Передача регулюється стандартами НБУ.
ОСЬ МІЙ КЕШБЕК
Хапай гроші,
під 0% і 100 грн
на Кешбек!
Детальніше