Отримайте будь-який кредит через 5 хвилин

Новому клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • 0,01% до 15 днів, 1% з 16-30 день процентна ставка (за умовами акції)
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 3602,35%
 • Продовження кредиту до 30 днів
 • Супровідні послуги відсутні
Постійному клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • Знижки до 80% за програмою лояльності
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 4848172,46%
 • Продовження кредиту за акційною ставкою
 • Супровідні послуги відсутні

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 1,5% Реальна річна процентна ставка = 10640,17% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн. Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн. Сума процентів до повернення – 450,00 грн. Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта – [email protected], тел. 0 800 214 111

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом.
 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».
 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи у відповідності до умов таких акційних пропозицій/програм лояльності.
 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.
 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.
 • Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.
 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номером 0 800 214 111;
 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.
 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Позика через BankID

Банки ретельно перевіряють у своїх клієнтів документи, а також обов'язково фотографують, вносячи дані в базу. Щоб не витрачати час на повторення тих самих дій в інших організаціях, громадяни можуть підтвердити свою особистість через спеціальну систему, яка зберігає інформацію, отриману банками. Це полегшує виконання операцій, наприклад, при бажанні взяти мікропозику через BankID в МФО.

Якщо користувач вирішив верифікуватися через BankID, то вводить телефон і пароль свого інтернет-банкінгу, додатково підтверджує вхід за допомогою коду з смс, ідентифікуючі особу.

Що таке технологія BankID та як вона працює?

BankID — це інноваційна технологія, яка забезпечує максимальний рівень безпеки та зручності під час проведення онлайн-операцій з фінансовими послугами. В основі BankID лежить використання електронного цифрового підпису, який забезпечує надійну ідентифікацію користувача та захищає від несанкціонованого доступу до особистих даних.

Позика через BankID — зручна та доступна. Для використання цієї технології не потрібно встановлювати спеціальних програм на свій гаджет. Достатньо мати підключення до інтернету та спеціальний ідентифікаційний ключ, який можна отримати у банку.

Ще одна перевага BankID — безпека. Завдяки використанню електронного цифрового підпису, користувачі можуть бути впевнені, що їхні особисті дані та фінансові операції захищені від зловмисних атак.

Чому варто взяти кредит у нас?

Схвалення 9 з 10 заявок

Завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу

Рішення за 5 хвилин

Подайте заявку на позику і вже через 5 хвилин гроші будуть на Вашій картці

Захист Ваших даних

Несемо відповідальність за збереження Ваших даних. Підтверджено сертифікатом PCI DSS. Докладніше про захист даних

Зниження ставок

Для наших постійних клієнтів знижуємо відсоткову ставку

img
OH MY FREEDOM
Максимальна свобода від відсотків!
Детальніше
img
Щомісячні турбо-розіграші
Вигравайте знижки до 90%, подарунки, гроші!
Детальніше

Легко та швидко оформити кредит за 5 хвилин

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд
Подати заявку

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або

Які документи потрібні, щоб оформити позику по BankID?

Оформляється позика за допомогою BankID дуже просто. Все можна зробити онлайн. Для оформлення позики по BankID в MyCredit вам знадобляться:

 • Паспорт громадянина України.
 • Ідентифікаційний код.
 • Мобільний телефон з доступом до інтернету.

Умови видачі позики в нашому МФО

Ознайомтеся з умовами видачі позики в MyCredit та переконайтеся в їх вигідності:

 • Мінімальні вимоги — нам достатньо підтвердження вашої особи.
 • Швидкість отримання грошей — заявку на позику можна подати онлайн за кілька хвилин, а гроші прийдуть на вашу картку миттєво.
 • Гнучкі умови — ми пропонуємо позики від 100 до 18000 гривень зі ставкою від 0,01% на день. Ви можете вибрати зручний термін повернення позики, який можна продовжувати скільки завгодно разів.
 • Безпека даних — ми гарантуємо повну конфіденційність та безпеку ваших персональних даних. Вся інформація, яку ви надаєте нам при оформленні позики, зберігається в безпечному режимі і не передається третім особам.
 • Бонуси для постійних клієнтів: ми вдячні за вашу лояльність та пропонуємо різноманітні бонуси для постійних клієнтів, які можуть зменшити вартість позики та зробити її ще більш вигідною.

Процедура оформлення кредиту через BankID онлайн в MyCredit

Спрощена система верифікації надається не багатьма сайтами, оскільки необхідно проводити підключення по захищених каналах зв'язку. Але поступово функція взяти кредит через BankID стає більш затребуваною серед мікрофінансових компаній. На те, для кредитора, є ряд вигод:

 • Дані достовірні.Ризик видачі кредит онлайн на картку через BankID шахраям зменшується до нуля.
 • Відсутність паперових заморочок з копіями документів.
 • Збільшується лояльність і довіра з боку позичальників, оскільки підтверджує серйозність МФО.

Піклуючись про час і зручність клієнтів, сервіс MyCredit також додав новий функціонал в Особистому кабінеті — безпечну реєстрацію. Тому взяти позику через BankID стало ще простіше.

На практиці процедура інтуїтивно зрозуміла.

 • У формі реєстрації знайдіть поле входу через BankID.
 • Виберіть свій банк і залогіньтеся в системі за стандартною процедурою, ввівши логін, пароль і перевірочний код. Інформація з Особистого кабінету банку переноситься в анкету реєстрації автоматично. Тому перший етап реєстрації проходить миттєво.
 • Зверніть увагу, що, оформлюючи кредит через BankID онлайн, ви автоматично даєте згоду на обробку персональних даних і внесення їх в анкету МФО. Перед переходом на наступний етап, перевірте актуальність, коректність і повноту даних. При знаходженні невідповідностей виправте невірну інформацію або доповніть відсутню.

Переваги оформлення кредиту через BankID на нашому сайті

Переваги входу в МФО через BankID очевидні:

 • Простота. Після підтвердження справжності особи не потрібно заповнювати інформацію про себе, завантажувати копії паспорта, ІПН в систему.
 • Швидкість. Час розгляду заявки скорочується до 5-10 хвилин, при цьому збільшується ймовірність того, що кредити через BankID будуть видані.
 • Безпека. Доступ до персональних клієнтських даних захищений також надійно, як доступ до грошей. Вони не передаються іншим особам, не можуть загубитися. Передача регулюється стандартами НБУ.

Завітайте до MyCredit та переконайтеся у зручності та швидкості отримання короткострокових кредитів з використанням технології BankID.

img
Отримайте гроші вже за 5 хвилин на вашу картку
Ми піклуємося про вашу безпеку
dogovor
Чесно говоримо про умови позики - без прихованих платежів і додаткових комісій Детальніше про договір
PCI
Несемо відповідальність за збереження Ваших даних підтверджено сертифікатом PCI DSS Детальніше про захист даних
certificat
Дотримуємося законів про захист Ваших прав користувача Детальніше про ліцензію
img

Ви можете взяти кредит в інших регіонах України

Сервіс онлайн-кредитування MyCredit працює по всій території України****. Взяти гроші в кредит онлайн на банківську карту, не виходячи з дому, ви можете в будь-якому регіоні. Онлайн займ грошей на карту проводиться в таких містах: