Отримайте будь-який кредит через 5 хвилин

Новому клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • 0,01% до 15 днів, 1% з 16-30 день процентна ставка (за умовами акції)
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 3602,35%
 • Продовження кредиту до 30 днів
 • Супровідні послуги відсутні
Постійному клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • Знижки до 80% за програмою лояльності
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 4848172,46%
 • Продовження кредиту за акційною ставкою
 • Супровідні послуги відсутні

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 1,5% Реальна річна процентна ставка = 10640,17% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн. Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн. Сума процентів до повернення – 450,00 грн. Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта – [email protected], тел. 0 800 214 111

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом.
 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховуються проценти за понадстрокове користування у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».
 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи у відповідності до умов таких акційних пропозицій/програм лояльності.
 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.
 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.
 • Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.
 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номером 0 800 214 111;
 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.
 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Ощадбанк кредит на картку

Надійний банк — державний банк. Саме таким є Ощадбанк (Державний ощадний банк України), найбільший за кількістю відділень в країні і надає стовідсоткову гарантію на повернення вкладів. Багато громадян отримують зарплати, пенсії, соціальну допомогу через цю установу, тому цілком природний інтерес багатьох з них, а чи можна отримати кредит на карту Ощадбанк. Дуже зручно завжди мати під рукою, скажімо, зарплатну карту і вільні гроші на ній до чергової зарплати. Або в період між пенсіями дозволити собі незаплановану покупку, а потім повернути її вартість на цей же рахунок, без зайвого клопоту.

Так, такий сценарій передбачений — взяти кредит на карту Ощадбанк можна:

 • безпосередньо в Ощадбанку. Для цього знадобиться витратити чимало часу: зібрати довідки, перевірити стан кредитної історії, уточнити дані про офіційне працевлаштування.
 • У фінансовому сервісі. Цей варіант більше підходить тим, хто хоче взяти кредит на карту Ощадбанк, не витративши зайвого часу і не уточнюючи всіх деталей своєї фінансової біографії.

Чи можна отримати кредит на карту Ощадбанк від MyCredit?

І можна, і потрібно — якщо терміново потрібні кошти. MyCredit не зажадає довідок, які не буде задавати зайвих питань і подбає про повну конфіденційність процесу. Оформлення позики проводиться прямо на сайті, з комп'ютера або смартфона.

 • Для того щоб взяти кредит на карту Ощадбанк, знадобиться пройти реєстрацію (завести особистий кабінет) і надати мінімум відомостей про себе — приготуйте паспорт.
 • За допомогою віртуального калькулятора зафіксуйте суму і термін погашення. Цей інструмент дозволяє відразу побачити відсоток переплати.
 • Після верифікації карти (по смс з кодом) кошти надійдуть у ваше розпорядження. Зняти їх можна з банківського носія Mastercard, VISA, Маестро або банківського рахунку — пенсійного, зарплатного або кредитного.
 • Зручно, що заявки приймаються цілодобово, і не треба підлаштовуватися під чиїсь графіки.

Перший кредит онлайн на картку Ощадбанк оформлюється за півгодини, а наступні — за 10-15 хвилин, так як реєстраційні дані вже будуть в базі, і вводити їх повторно не потрібно.

Чому варто взяти кредит у нас?

Схвалення 9 з 10 заявок

Завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу

Рішення за 5 хвилин

Подайте заявку на позику і вже через 5 хвилин гроші будуть на Вашій картці

Захист Ваших даних

Несемо відповідальність за збереження Ваших даних. Підтверджено сертифікатом PCI DSS. Докладніше про захист даних

Зниження ставок

Для наших постійних клієнтів знижуємо відсоткову ставку

img
OH MY FREEDOM
Максимальна свобода від відсотків!
Детальніше
img
Щомісячні турбо-розіграші
Вигравайте знижки до 90%, подарунки, гроші!
Детальніше

Легко та швидко оформити кредит за 5 хвилин

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд
Подати заявку

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або

Умови отримання позики на карту Ощадбанк

Умови видачі позики в MyCredit прості і дуже лояльні до позичальника.

 • Отримати кредит онлайн на карту Ощадбанк може будь-який громадянин України віком від 18 років — за соціальним статусом обмежень немає. Ми працюємо з усіма: від студента до пенсіонера.
 • Щоб взяти кредит на карту Ощадбанк, не треба надавати довідки з роботи, інформацію про доходи (офіційні/неофіційні).
 • Для оформлення потрібно мати тільки паспорт громадянина України, ідентифікаційний код і доступ до мережі інтернет. Оригінали документів нікуди передавати не потрібно — все відбувається в режимі онлайн.

У чому наші переваги?

 • Перший кредит у MyCredit видається під 0,01%, тобто, це практично безвідсоткова позика. При першому зверненні надаемо до 18 тис. гривень, в подальшому можна брати вже до 35 тис. грн.
 • Гранична доступність. Отримати позику може практично будь-який громадянин України.
 • Повна відсутність бюрократичних процедур.
 • Не треба покращувати кредитну біографію, намагаючись збільшити шанси на укладення договору — нас не бентежать прострочення і погана кредитна історія.
 • Не треба шукати поручителів і підбирати майно під заставу — ми видаємо кредити онлайн на картку Ощадбанк і без цього.
 • Шанси схвалення заявки — більше 90%.
 • Цілодобова підтримка користувачів гарантує оперативні консультації з усіх питань, що стосуються отримання позики.

Як погасити кредит

У MyCredit кредит онлайн на картку Ощадбанк легко взяти і легко погасити. Почасти, тому позики в мікрофінансової організації сьогодні користуються такою популярністю.

 • Здійснити платіж можна за класичною схемою — в касі банку або через термінали самообслуговування; а можна — з особливим комфортом, не виходячи з дому чи офісу: на сайті або через смартфон-додаток.
 • Погасити позику можна в будь-який час дня і ночі — ми приймаємо платежі по кредиту онлайн на картку Ощадбанк цілодобово і відповідаємо на питання — теж (техпідтримка доступна завжди).

Якщо з якихось причин не вдається розрахуватися в строк, можна подовжити кредитний договір, сплативши суму накопичених відсотків. Це дозволяє уникнути штрафів і пені.

img
Отримайте гроші вже за 5 хвилин на вашу картку
Ми піклуємося про вашу безпеку
dogovor
Чесно говоримо про умови позики - без прихованих платежів і додаткових комісій Детальніше про договір
PCI
Несемо відповідальність за збереження Ваших даних підтверджено сертифікатом PCI DSS Детальніше про захист даних
certificat
Дотримуємося законів про захист Ваших прав користувача Детальніше про ліцензію
img

Ви можете взяти кредит в інших регіонах України

Сервіс онлайн-кредитування MyCredit працює по всій території України****. Взяти гроші в кредит онлайн на банківську карту, не виходячи з дому, ви можете в будь-якому регіоні. Онлайн займ грошей на карту проводиться в таких містах: