Ощадбанк кредит на картку

Надійний банк — державний банк. Саме таким є Ощадбанк (Державний ощадний банк України), найбільший за кількістю відділень в країні і надає стовідсоткову гарантію на повернення вкладів. Багато громадян отримують зарплати, пенсії, соціальну допомогу через цю установу, тому цілком природний інтерес багатьох з них, а чи можна отримати кредит на карту Ощадбанк. Дуже зручно завжди мати під рукою, скажімо, зарплатну карту і вільні гроші на ній до чергової зарплати. Або в період між пенсіями дозволити собі незаплановану покупку, а потім повернути її вартість на цей же рахунок, без зайвого клопоту.

Так, такий сценарій передбачений — взяти кредит на карту Ощадбанк можна:

 • безпосередньо в Ощадбанку. Для цього знадобиться витратити чимало часу: зібрати довідки, перевірити стан кредитної історії, уточнити дані про офіційне працевлаштування.
 • У фінансовому сервісі. Цей варіант більше підходить тим, хто хоче взяти кредит на карту Ощадбанк, не витративши зайвого часу і не уточнюючи всіх деталей своєї фінансової біографії.

Чи можна отримати кредит на карту Ощадбанк від MyCredit?

І можна, і потрібно — якщо терміново потрібні кошти. MyCredit не зажадає довідок, які не буде задавати зайвих питань і подбає про повну конфіденційність процесу. Оформлення позики проводиться прямо на сайті, з комп'ютера або смартфона.

 • Для того щоб взяти кредит на карту Ощадбанк, знадобиться пройти реєстрацію (завести особистий кабінет) і надати мінімум відомостей про себе — приготуйте паспорт.
 • За допомогою віртуального калькулятора зафіксуйте суму і термін погашення. Цей інструмент дозволяє відразу побачити відсоток переплати.
 • Після верифікації карти (по смс з кодом) кошти надійдуть у ваше розпорядження. Зняти їх можна з банківського носія Mastercard, VISA, Маестро або банківського рахунку — пенсійного, зарплатного або кредитного.
 • Зручно, що заявки приймаються цілодобово, і не треба підлаштовуватися під чиїсь графіки.

Перший кредит онлайн на картку Ощадбанк оформлюється за півгодини, а наступні — за 10-15 хвилин, так як реєстраційні дані вже будуть в базі, і вводити їх повторно не потрібно.

Чому варто взяти кредит у нас?

Схвалення 9 з 10 заявок

Завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу

Рішення за 5 хвилин

Подайте заявку на позику і вже через 5 хвилин гроші будуть на Вашій картці

Захист Ваших даних

Несемо відповідальність за збереження Ваших даних. Підтверджено сертифікатом PCI DSS. Докладніше про захист даних

Зниження ставок

Для наших постійних клієнтів знижуємо відсоткову ставку

img
OH MY FREEDOM
Максимальна свобода від відсотків!
Детальніше
img
Щомісячні турбо-розіграші
Вигравайте знижки до 90%, подарунки, гроші!
Детальніше

Легко та швидко оформити кредит за 5 хвилин

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі iBox, EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або

Умови отримання позики на карту Ощадбанк

Умови видачі позики в MyCredit прості і дуже лояльні до позичальника.

 • Отримати кредит онлайн на карту Ощадбанк може будь-який громадянин України віком від 18 років — за соціальним статусом обмежень немає. Ми працюємо з усіма: від студента до пенсіонера.
 • Щоб взяти кредит на карту Ощадбанк, не треба надавати довідки з роботи, інформацію про доходи (офіційні/неофіційні).
 • Для оформлення потрібно мати тільки паспорт громадянина України, ідентифікаційний код і доступ до мережі інтернет. Оригінали документів нікуди передавати не потрібно — все відбувається в режимі онлайн.

У чому наші переваги?

 • Перший кредит у MyCredit видається під 0,01%, тобто, це практично безвідсоткова позика. При першому зверненні надаемо до 12 тис. гривень, в подальшому можна брати вже до 18 тис. грн.
 • Гранична доступність. Отримати позику може практично будь-який громадянин України.
 • Повна відсутність бюрократичних процедур.
 • Не треба покращувати кредитну біографію, намагаючись збільшити шанси на укладення договору — нас не бентежать прострочення і погана кредитна історія.
 • Не треба шукати поручителів і підбирати майно під заставу — ми видаємо кредити онлайн на картку Ощадбанк і без цього.
 • Шанси схвалення заявки — більше 90%.
 • Цілодобова підтримка користувачів гарантує оперативні консультації з усіх питань, що стосуються отримання позики.

Як погасити кредит

У MyCredit кредит онлайн на картку Ощадбанк легко взяти і легко погасити. Почасти, тому позики в мікрофінансової організації сьогодні користуються такою популярністю.

 • Здійснити платіж можна за класичною схемою — в касі банку або через термінали самообслуговування; а можна — з особливим комфортом, не виходячи з дому чи офісу: на сайті або через смартфон-додаток.
 • Погасити позику можна в будь-який час дня і ночі — ми приймаємо платежі по кредиту онлайн на картку Ощадбанк цілодобово і відповідаємо на питання — теж (техпідтримка доступна завжди).

Якщо з якихось причин не вдається розрахуватися в строк, можна подовжити кредитний договір, сплативши суму накопичених відсотків. Це дозволяє уникнути штрафів і пені.

img
Отримайте гроші вже за 5 хвилин на вашу картку
Ми піклуємося про вашу безпеку
dogovor
Чесно говоримо про умови позики - без прихованих платежів і додаткових комісій Детальніше про договір
PCI
Несемо відповідальність за збереження Ваших даних підтверджено сертифікатом PCI DSS Детальніше про захист даних
certificat
Дотримуємося законів про захист Ваших прав користувача Детальніше про ліцензію
img

Ви можете взяти кредит в інших регіонах України

Сервіс онлайн-кредитування MyCredit працює по всій території України****. Взяти гроші в кредит онлайн на банківську карту, не виходячи з дому, ви можете в будь-якому регіоні. Онлайн займ грошей на карту проводиться в таких містах:

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,5% Реальна річна процентна ставка = 820650% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,5 / 100 = 25 грн. Відсотки за 30 днів = 25 грн. х 30 днів = 750,00 грн. Сума процентів до повернення – 750,00 грн.

Державне врегулювання

Національний банк України, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг: Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9, тел. 0 800 505 240 Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів: Адреса: 01001, м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 1, тел. +38 (044) 279 12 70

Процентні ставки у MyCredit

Продукт «Легкий»

Сума - від 100 до 18 000 Строк – від 2 до 30 Ставка – від 0,01 до 2,5% в день Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 5421184040% Супровідні послуги відсутні

Продукт «Зручний»

Сума - від 500 до 18 000 Строк – від 64 до 70 Ставка – від 0,000001% до 22,40% за день Реальна річна процентна ставка – від 3,81 до 22460% Супровідні послуги відсутні

Умови договору Істотні характеристики послуги Умови акційних пропозицій Порядок захисту персональних даних

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів у позику, в т.ч. і на умовах фінансового кредиту, видана Нацкомфінпослуг 19.11.2015 р, переоформлена – 26.01.2017 року, строк дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. 0 800 214 111