Безготівковий кредит від Mycredit

Сьогодні класична модель кредитування, при якій для отримання коштів потрібно збирати купу документів, довго чекати рішення органу, приїжджати за отриманням готівки в касі, стає неактуальною. Особливо - якщо в позику потрібна невелика сума. В сервісі інтернет-кредитування MyCredit процес відбувається максимально мобільно: заявка заповнюється на сайті, а фінанси зараховуються прямо на банківський рахунок протягом 15 хв. Це найшвидший спосіб отримання позики.

Що таке безготівковий кредит?

Кажучи простими словами, безготівковий кредит — це зарахування позикових коштів на банківський рахунок/картку, тобто не видається готівкою в представництві. Це грошовий оборот, що відбувається в цифровому режимі без банкнот. Сьогодні подібний вид стає більш поширеним через його зручність. Його практикують різні організації фінансового сектора:

  • кредит в банку безготівковий. Власникам зарплатних або кредиток в певному банку-кредиторі технічно простіше взяти безготівкову позику на вже існуючий там рахунок;
  • кредит в інтернеті безготівковий. Йдеться про онлайн-сервіси мікрокредитування. Як правило, власники будь-яких пластикових носіїв (незалежно від компанії) можуть отримати гроші в кредит, замовивши їх на персональну іменну картку.

Які умови за безготівковими кредитами в Києві та Україні

Щоб оформити безготівковий кредит в Києві, Харкові, Одесі, потрібно дотримуватися певних умов. Інтернет безготівковий кредит передбачає максимально прості та лояльні вимоги:

  • Наявність кредитки/стипендіальної/соціальної/зарплатної, відкритої на ваше ім'я;
  • Вікові обмеження. Зазвичай 18+, проте в деяких банках співпрацюють з особами, що старші за 21, 25;
  • У деяких випадках просять якісні скановані копії паспорта/коду. В онлайн-сервісах це підвищить ймовірність схвалення кредиту;
  • Окремо слід відзначити швидкість. Операції здійснюються за лічені хвилини.

Знадобилися терміново гроші? Безготівковий кредит - кращий вихід

У разі термінової потреби у фінансах безготівковий кредит онлайн — це моментальне рішення, що не вимагає їхати в інший кінець міста, вистоювати чергу, попередньо зібравши тонну паперів.

Майкредіт надасть гроші на картку за 15 хвилин, незалежно від того, де ви знаходитесь, в будь-який час дня і ночі. Онлайн-заявка займе не більше 7 хвилин вашого часу, а гроші будуть перераховані на картку миттєво після схвалення заявки. Так, ви зможете вирішити фінансові труднощі негайно, заощадивши, до того ж, свій час і нерви.