Як економити бензин? Способи як зменшити витрати електроенергії і заощадити бензин. Слушні поради автомобілістам

В силу того, що ціни на бензин в Україні мають незмінну тенденцію зростати, питання, як економити гроші при наявності власного транспорту хвилює кожного водія. Автолюбителі в процесі пошуку потрібних відповідей починають шукати інформацію в інтернеті, питати «фахівців», за сумісництвом сусідів по гаражному кооперативу та ін.

Як правило, поряд з корисними рекомендаціями як заощадити бензин на автомобілі на автоматі в дальній поїздці або при переміщенні по місту, є море непотрібної інформації, яка не тільки не приносить користі, а й в окремих випадках здатна завдати шкоди транспорту.

Для того, щоб грамотно вивчити питання і дійсно зрозуміти, як можна економити бензин, слід враховувати всі характеристики, що стосуються конструкції: модель, марка, тривалість експлуатації, їздові характеристики, комплектуючі і т.д.

На окрему увагу заслуговують транспортні засоби, що пройшли модернізацію мотора, вихлопної системи і іншого наповнення. Тому що класичні методи як економити витрати бензину при водінні на механіці або автоматі тут можуть не працювати. Через що люди втрачають будь-яку віру в ефективність подібних експериментів і продовжують далі спустошувати свій гаманець. Але майте на увазі, незалежно від виду транспорту, його експлуатація може бути цілком економною, необхідно лише знайти вірне рішення питання.

Як заощадити бензин на авто по трасі

Одним з найбільш дієвих правил економити паливо є розмірена їзда. Водіям настійно рекомендується скоротити кількість натискань на педаль в процесі руху, крім того, уникати раптових ривків і гальмувань. Зменшити витрати дизеля взимку на цілих 20% можна, тільки переглянувши свої навички водіння і прислухавшись до ділових зауважень фахівців.

Легковики і вантажівки, з передбаченою функцією круїз-контролю, забезпечують автоматичну підтримку транспорту під час ходу. Якщо ваш автомобіль обладнаний даною опцією, обов'язково нею користуйтеся.

Таким чином, як заощадити на бензині на авто по трасі, практичні поради:

 • Плавне пересування;
 • Виключити надмірно швидкий і повільний рух;
 • Своєчасне і розмірене гальмування;
 • Неквапливе проходження поворотів;
 • Постійна увага до засобу пересування і дбайливий догляд.

Як правильно перемикати передачі, щоб економити бензин

Зменшити витрати газу на авто можна за допомогою поступового перемикання передач, це також стосується бензинових двигунів.

Як бажано перемикати «механіку» і заощадити бензин на машині в пробках, слушні поради автомобілістам:

 • Намагайтеся виконувати своєчасне перемикання педалей;
 • Враховуйте, що на більш низьких передачах автомобіль споживає більше продукту;
 • Підтримуйте середні обороти двигуна, близько 2000-2500 об/хв.

Наявність коробки «автомат» у автомобілі істотно спрощує сам процес управління, однак, витрати на пальне злегка зростають. Економія може досягатися, при рідкісному використанні режимів «Kick Down», і «Sport», так як саме вони впливають на зростання споживання.

Як заощадити бензин на машині в пробках

Способи економити гроші на бензині при їзді в місті на автомобілі особливо хвилюють людей, так як завантажений трафік і вічний потік легковиків і вантажівок, з численними світлофорами на додачу негативно позначаються на такій бажаній економії. До найбільш ефективних методів запобігання перевитрати палива в пробках потрібно віднести:

 • накачування шин - високий показник тиску в шині знизить величину опори колеса і спричинить зниження бензинових витрат;
 • використання режиму «еко», якщо такий є - з ним авто злегка «загальмовується», неспішно реагує на будь-які дії педалі газу і таким чином мінімізує витрати продукту;
 • манера руху і управління - це завжди важлива складова, від якої нікуди не дітися. Дбайливе ставлення до своєї «ластівки» і плавне натискання важелів сприятливо позначається на роботі всієї конструкції і споживанні пального.

Економія бензину взимку і влітку

Зменшити витрату палива взимку на бензиновому двигуні допоможе оптимальна тривалість прогріву, установка відповідних сезону покришок, які до того ж ефективно справляються з дорожнім опором. Установка хороших шин запобігає буксируванню і ефективно справляється з заметами.

У літній період на витрату пального впливає рівень вологості, температура, а також швидкість вітру. Щоб не переплачувати за пальне намагайтеся в міру необхідності включати кондиціонер, їздити частіше з закритими вікнами, що впливає на аеродинамічний опір повітря, ну і по класиці, стежити за своєю манерою управління.

Не знаєте, де взяти гроші на заправку? Mycredit допоможе!

Важкі моменти бувають у кожного, особливо якщо мова йде про фінансову складову. Якщо бак і гаманець виявилися порожні одночасно, завжди можна знайти вихід - оформити позику на картку в сервісі онлайн-кредитування Майкредіт. Перевага компанії в тому, то вона готова працювати з клієнтами цілодобово і надавати необхідну матеріальну підтримку за лічені хвилини. Сервіс Mycredit позбавляє позичальників від тривалої процедури оформлення кредиту та збору купи непотрібних документів. Взяти в борг необхідну суму грошей елементарно:

 • відкрити офіційний сайт компанії;
 • пройти реєстрацію в особистому кабінеті;
 • вказати: ПІБ, паспортні дані, ІПН, дані картки будь-якого українського банку;
 • номер телефону.

Відповідь надійде не пізніше ніж через 15 хвилин після оформлення заявки.