Як заощадити на КАСКО? Де дешевше застрахувати КАСКО?

При виборі страховки для автомобіля, важливо звертати увагу не тільки на дорожнечу послуги, але і на надійність компанії, в яку звертаєтеся. Хороший захист, як правило, коштує грошей, проте знайти спосіб, як заощадити на КАСКО можливо. Головне - відповідально підійдіть до питання.

Практично всі популярні страхові організації пропонують клієнтам вигідні умови співпраці. Завжди є програми оптимізації вартості пакета. Щоб розуміти, як і де оформити КАСКО дешевше, радимо ознайомитися з рекомендаціями від фахівців.

Ні в якому разі не ігноруйте потреби в страхуванні. По-перше, це обов'язкова процедура, за невиконання якої підуть штрафи, а по-друге, вона допоможе покрити витрати на відновлення машини в результаті подій, які можуть трапитися навіть з найдосвідченішим водієм. Якщо ви не знаєте, в якій страховій дешевше КАСКО, не полінуйтеся прошерстить кілька сайтів, почитати відгуки і розпитати знайомих автомобілістів.

Розбивайте оплату страховки КАСКО на кілька платежів

Одним з найбільш поширених і логічних методів економити гроші на страхуванні є розбиття оплати на певну кількість платежів протягом встановленого періоду. У разі, коли повна сума поліса виплачується кілька разів невеликими частинами, процес оплати відбувається менш затратно для власника машини. Єдиний можливий мінус в даному випадку - кінцева ціна страховки може становити трохи більше, ніж при одноразовій виплаті.

Як відмовитися від частини опцій без шкоди страховці?

Також серед методів, як зробити КАСКО дешевше, можна виділити відмову від деяких опцій. Наприклад, ви можете застрахувати транспорт від крадіжки, поломок, що не підлягають відновленню або абсолютного знищення. Однак, такий варіант підходить вкрай обережним водіям. Такий вид страхування використовує тариф 1,85%, що є досить низькою вартістю.

50/50 або як заощадити половину вартості КАСКО

Тип страхування 50/50 дозволяє заощадити половину від повної вартості поліса, якщо протягом терміну дії договору з застрахованим транспортом не відбувається ніяких подій. В іншому випадку, власник авто може вибрати: виконати доплату в розмірі 50% від повної суми і отримати повне покриття страховки або отримати тільки половину збитку, а решта відновлювати за свій рахунок. Намагайтеся вибирати компанії, де дешевше застрахувати КАСКО і з наявністю подібної пропозиції.

Не рекомендується знижувати загальну страхову суму, яка відображає цінність автомобіля. Це свідчить про те, що транспорт застрахований не до кінця. Цей варіант загрожує вам в разі дорожньої пригоди неповної виплатою, яка не зможе покрити збитки.

До додаткових рекомендацій щодо економії можна віднести:

 • Пошук акційних пропозицій;
 • Міні CASCO;
 • Регулювання розміру франшизи та ін.

Завершується термін дії КАСКО, а грошей на нову страховку немає?

Тарифи на воду, електрику, опалення та інші ресурси постійно зростають, що змушує нас все частіше спустошувати свої гаманці. Власникам особистого транспорту, доводиться платити не тільки за перераховані вище речі, але і за бензин, газ, мийку, регулярну заміну масел і комплектуючих деталей, а також за страховку. Коли термін продовження страхування наближається, але коштів на нього не вистачає, у вас завжди є можливість взяти кредит в компанії Майкредіт, яка видає мікропозики протягом 15 хвилин після подачі заявки. Онлайн-співпраця з позичальниками дозволяє отримати кошти в будь-який час доби, так як сервіс працює в режимі 24/7.

Переваги Mycredit:

 • Відсутність черг і паперової тяганини;
 • Компетентні кредитні менеджери;
 • Оперативний і кваліфікований call-центр;
 • Діюча система знижок, бонусів і акційних пропозицій, як для новачків, так і для постійних клієнтів;
 • Перший кредит під 0,01%.

На допомогу компанії можуть розраховувати абсолютно все, включаючи:

 • Пенсіонерів;
 • Студентів;
 • Неофіційно працевлаштованих громадян;
 • Людей з судимістю;
 • З поганою кредитною історією;
 • Чорної та сірої зарплатою.

Вам будуть раді допомогти абсолютно в будь-який час!