Де замовити їжу в борг?

У період карантину багато українських сімей відчувають необхідність у фінансовій допомозі і не можуть самостійно справлятися навіть з вирішенням повсякденних питань. Їжа в борг може стати дуже до речі, адже їсти, як відомо, хочеться завжди. Можливість замовити їжу в борг з оплатою пізніше або рівними частинами могла б стати дуже до речі в ситуації, що склалася.

У цій статті розберемося, які сервіси з доставки їжі в Україні готові йти назустріч клієнтам і доставляти їжу авансом.

Які магазини дозволяють замовити їжу в борг?

На поточний момент їжа додому в розстрочку, як і в цілому продукти в розстрочку, доступні двома можливими способами:

  • При використанні кредитної картки з активним лімітом, якою можна розплатитися віддалено або за допомогою пос-терміналу.
  • Оформити експрес-кредит на картку в мікрофінансових організаціях. Зазвичай гроші зараховуються на рахунок протягом 15 хв, тому, отримавши заповітне СМС-повідомлення про поповнення балансу, можна сміливо замовляти і оплачувати продукти. Багато сервісів з доставки готових страв працюють цілодобово, як і деякі МФО, тому оформивши заявку навіть вночі, ви не залишитеся голодними до ранку.

Де взяти гроші, якщо ніхто не дає їжу в борг?

У ситуації, що склалася українцям особливо важливо мати надійне джерело, яке не відмовить у фінансах. Звертаючись в сервіс MyCredit, заявник може отримати гроші в борг за 10-15 хв на найбільш прозорих і лояльних умовах.

Сервіс працює виключно онлайн, тобто весь процес починаючи від подачі заявки до отримання коштів відбувається з комфортного місця (будинку, роботи). Цілодобове функціонування дозволяє звертатися за допомогою в будь-який час доби.

На відміну від банківських структур, співпрацювати з Майкредіт може практично кожен громадянин України, який досяг повноліття. Наявність офіційного працевлаштування, стажу та розмір зарплати не відіграють ключову роль при розгляді заявки. Головне, вказати в анкеті актуальні правдиві відомості, дані персональних документів (паспорта та ІПН) і банківської картки, на яку буде здійснено грошовий переказ.

Завдяки мінімальному набору вимог до потенційних клієнтів, послугами Майкредіт користуються всі категорії дорослого населення країни, включаючи студентів, бюджетників, людей з низьким окладом, безробітних, пенсіонерів. Також тут рідко відмовляють особам з поганою кредитною історією, тому при виникненні фінансових труднощів, слід звертатися саме в Майкредіт, щоб не витрачати час на безуспішні пошуки та відмови.

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
Введіть символи
Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше