Як скласти графік погашення кредиту?

Кожен кредитний договір має доповнення - розрахунок графіка погашення кредиту. У ньому описуються наступні пункти:

  • Дата і сума оплати;
  • Два стовпці - "тіло" позики і окремо відсотки за користування;
  • Погашення достроково;
  • Залишок на кінець періоду.

Зазвичай фінансова структура бере на себе скласти графік погашення кредиту. Інформація в ньому наочно показує позичальникові, коли і скільки він зобов'язаний повернути компанії. Від клієнта потрібно єдине - дотримуватися умов в обумовлений час.

У цій статті детально розглянемо, як скласти графік платежів по кредиту, які види існують, що краще для клієнта.

Які бувають графіки погашення кредиту?

В кредитно-фінансовому секторі графіки погашення кредиту можуть бути двох типів:

  • Ануїтетний. Сума плюс відсотки ділиться рівними частинами на термін фінансування. Добре підійде для короткострокових позик, мікропозик до зарплати. Мінус: при достроковому погашенні враховуються відсотки за весь період, оскільки вони вже входять в підсумкову суму;
  • Диференційований. У першій половині платити треба більше, у другій - менше, оскільки відсотки нараховуються на залишок. Мінус: завжди різні цифри. Відмінно підходить для довгострокових контрактів. Як приклад, іпотека, автокредит, бізнес-кредит.

При всіх відмінностях термін позовної давності по кредиту в банку при ануїтеті і класиці не відрізняється.

Як погасити кредит, якщо немає грошей?

При тотальному безгрошів'ї, коли планові витрати змінюються незапланованими, і немає проміжків між ними, погасити кредит самостійно практично неможливо. Саме для таких непростих ситуацій працює сервіс онлайн-кредитування MyCredit, який кредитує населення України на особливо м'яких і лояльних умовах. Діє два пакети пропозицій: для нових клієнтів до 6000 грн, для повторних до 12000.

Перевага даної платформи полягає в тому, що на сайті активний кредитний калькулятор, куди потрібно ввести бажану суму і період закінчення, а система сама зможе розрахувати графік погашення кредиту онлайн, і докладно розпише підсумковий розмір платежу, плати за користування і термін виплати.

Якщо виникли труднощі, до встановленого дня, в особистому кабінеті можна безкоштовно замовити послугу - пролонгація кредиту, що дозволяє продовжити термін дії контракту.

Таким чином, за допомогою Майкредіт ви зможете уникнути прострочення платежу за банківською позикою і, вирішивши фінансові труднощі, спокійно повернути гроші без переплат.