Які банки дають кредит на нерухомість?

credit-na-nedv

Купити нерухомість своїми силами практично нереально простому жителю України. Ціни по країні значно відрізняються: в провінційних містах квартири в кілька разів дешевше, ніж у столиці. Але в будь-якому випадку багатьом українцям потрібне додаткове фінансування, щоб придбати житло. Багато хто не знає, які банки дають кредит на житло, які умови пропонують і як отримати схвалення по іпотечній позиці.

Такий вид позики, як правило, пропонують великі банки державного масштабу. Вони дозволяють собі давати в борг великі суми на кілька років. Ймовірність їх банкрутства - мізерна, тому вони пропонують довгострокові позики на нерухомість.

Банки України, які дають кредити на нерухомість

Ми склали таблицю, де представлені банки, що дають кредити на нерухомість, їх основні правила і вимоги до споживачів.

Банк Відсоткова ставка, % Cума кредиту, грн Термін кредитування, років Умови
PrivatBank 14,32 100 000-2 млн До 20 Перший внесок - 25%; довідка про доходи за півроку
Ощадбанк 20,49 20 000-10 млн До 20 Разова комісія - 1,5%; офіційна робота
Kredo Bank 17,5 До 3 млн До 20 Застава; офіційне працевлаштування
Укргазбанк 22,5 10 000-1,5 млн 1-20 Додаткові комісії, офіційна робота
Піреус банк 19,99 300 000 - 3 млн До 15 Разова комісія 1% плюс 500 грн; перший внесок від 50%; довідка з роботи за півроку

Ті банки які дають кредит на нерухомість, мають як і схожі умови, так і різні. Приблизно однакові параметри на період і суму, ставки відрізняються не принципово. Але одні вказують придбане житло предметом застави, другим досить сумлінного поручителя, треті висувають плаваючу ставку. Тому кожному потрібно приймати рішення у виборі організації, покладаючись на свої обставини та можливості.

Зверніть увагу, що параметри можуть бути іншими, в залежності від того, на якому ринку купується нерухомість: первинному або вторинному.

Умови повернення взятої суми

Щоб не виникло проблем з іпотекою, потрібно регулярно вносити платежі, встановлені персональним графіком. Компанія може запропонувати такі способи виплати:

  • Ануїтетний, який означає рівні оплати протягом усього періоду;
  • Класичний (або диференційований), який передбачає основне навантаження на початок, поступово зменшуючи обсяг відсотків.

Чи ризикує позичальник попрощатися з нерухомістю у разі проблем з кредитором?

  • Якщо за рік не внести платежі 3 рази або загальна заборгованість становить 5% від розміру боргу, клієнта може чекати суд із банком;
  • За рішенням виконавчого органу нерухомість може бути продана на аукціоні, якщо боржник програв справу; а якщо виграв - узгоджується оновлений графік платежів та застава не стягується.

Де взяти, якщо банк відмовив?

Якщо не вдалося отримати кредит в банку, можна звернутися за фінансовою підтримкою в інші організації:

  • Взяти кредит готівкою у приватних осіб;
  • У знайомих або родичів;
  • Небанківські організації. Звичайно, всю необхідну суму тут отримати не вийде, проте, якщо не вистачає до 10 000 гривень, це буде зручний і швидкий спосіб. Наприклад, MyCredit оформляє позики без довідок і документів, крім паспорта та коду. Також не потрібно заставне майно або дані членів сім'ї. Весь процес відбувається онлайн за 20 хвилин.
Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
captcha=feedback
Введіть символи