Перша позика - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете:Берете: грн
+
Ваша комісія: 0 грн
=
До повернення:Повертаєте: грн
До:
Головна   Блог   Скільки потрібно грошей молодій сім'ї?

Скільки потрібно грошей молодій сім'ї?

20 листопада 2018

Для величезної кількості українських сімей фінансові проблеми є сумними реаліями, які доводиться постійно долати. Як правило, ці труднощі виникають через неправильне розпорядження доходів всіх членів сім'ї. Для того, щоб уникнути проблем і зрозуміти скільки потрібно грошей молодій сім'ї для комфортного життя, необхідно слідувати найважливішим порадам, які в майбутньому допоможуть уникнути серйозних помилок.

Як вести сімейний бюджет молодої сім'ї відомо не кожному, а якщо навчитися грамотно розпоряджатися власними фінансами, то можна не тільки забути про примусову економії в кінці кожного місяця, але і обрати щось дійсно важливе.

Планування сімейного бюджету повинно виходити з аналізу всіх витрат і доходів протягом кількох минулих місяців. Приблизний період, протягом якого вам доведеться ретельно розписувати все, що впливає на фінансову картину, триває від 3 до 6 місяців. За цей час виробиться закономірність, яка дозволить визначити конкретні чинники, що впливають на поточний сімейний бюджет молодої сім'ї. Братися за оптимізацію власних фінансів слід після того, як вам стане відома загальна картина попередніх доходів і витрат.

Складаємо сімейний бюджет: важливі поради

Перш ніж складати бюджет для молодої сім'ї, потрібно ознайомитися з усіма етапами:

  • підрахунок запланованих доходів - до них відноситься зарплата, соціальні виплати, додатковий заробіток і т.д.;
  • необхідні щомісячні витрати - їх в свою чергу слід поділити на додаткові підкатегорії: а) витрати на дітей; б) витрати на сім'ю в цілому; в) персональні витрати на кожного члена сім'ї;
  • бажаючим отримати кредит, доведеться включати і його в особистий бюджет, бо він має на увазі щомісячні виплати;
  • відкладання грошей на великі покупки;
  • засоби для поточних потреб, що складаються з продуктів харчування, комунальних платежів, покупки медикаментів та інше.

Також не слід виключати графу «непередбачені витрати», на випадок поломки побутової техніки або якщо комусь з членів сім'ї знадобляться гроші на лікування. Відпочинок від напружених робочих буднів теж ніхто не відміняв, тому не забуваємо про фінанси на розваги.

Способи ведення сімейного бюджету

Склавши детальний план усіх доходів і розтрат, найважливіше - строго дотримуватися кожного пункту і постійно записувати будь-які фінансові надходження або витрати. Використовувати для цього завдання ви можете як звичайний блокнот, так і електронну таблицю Excel, яка, до речі, здатна зробити підрахунок автоматичним і тим самим заощадить ваш час.

На сьогоднішній день розроблено багато програм і додатків, що працюють на платній і безкоштовній основі. Їх основна функція полягає не тільки в максимально точному підрахунку, але і в допомозі при подальшому плануванні бюджету молодої сім'ї.

Підіб'ємо підсумки

Прожитковий мінімум в Україні на дорослу дієздатну людину становить 1777 грн. Безумовно, це дуже мало і не відповідає реальним витратам і потребам.

Якщо зробити точний підрахунок щомісячних витрат, то в результаті ми отримаємо суму від 8 000 до 12 000 грн, і це без урахування незапланованих витрат. Погодьтеся, такий стан справ не вселяє впевненості, з огляду на те, що мінімальна зарплата в Україні становить 3 723 грн, а для Києва в середньому - 10 000-12 000 гривень.

Якраз у подібних ситуаціях планування витрат є просто невід'ємною частиною ведення сімейних справ. Але навіть у той момент, коли фінансове становище вашої сім'ї почне поліпшуватися, ні в якому разі не припиняйте розпочату справу, оскільки хороших результатів можна очікувати виключно за умови постійного планування та обліку.

Однак, якщо ви не врахували якісь витрати, гроші молодій сім'ї завжди готовий надати MyCredit. Ви можете отримати позику в розмірі до 10 000 на комфортних для вас умовах на будь-які потреби. Ми працюємо в режимі 24 на 7 і готові надати фінансову допомогу відразу, як тільки вона знадобилася.

Рішення за 20 хвилин!  Ви отримаєте гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка по промокодом My_BDay35
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:
Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Корисні статті

Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.