Отримайте будь-який кредит через 5 хвилин

Новому клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • 0,01% до 15 днів, 1% з 16-30 день процентна ставка (за умовами акції)
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 3602,35%
 • Продовження кредиту до 30 днів
 • Супровідні послуги відсутні
Постійному клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • Знижки до 80% за програмою лояльності
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 4848172,46%
 • Продовження кредиту за акційною ставкою
 • Супровідні послуги відсутні

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 1,5% Реальна річна процентна ставка = 10640,17% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн. Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн. Сума процентів до повернення – 450,00 грн. Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта – [email protected], тел. 0 800 214 111

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом.
 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».
 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи у відповідності до умов таких акційних пропозицій/програм лояльності.
 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.
 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.
 • Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.
 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номером 0 800 214 111;
 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.
 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Кредит боржникам

У більшості банків кредити для боржників недоступні, навіть якщо обставини порушень поважні або незалежні від людини. Однак нові кредити боржникам все одно можуть знадобитися для різних цілей. Можливо, щоб вносити платежі по старому боргу або щоб здійснити непередбачені витрати, на які банально не залишається коштів.

Багато з тих, кому відмовляє банк, намагаються зайняти гроші в борг у друзів або родичів, але не завжди близькі в силах допомогти у зв'язку з різними причинами. Зараз же ситуацію легко вирішити за допомогою мікрофінансових організацій, які спокійно оформляють кредити та позики для боржників.

У сервісі MyCredit українці можуть оформити позику онлайн на карту навіть боржникам, що мають поточні прострочення в інших компаніях-кредиторах. Ми пропонуємо комфортне та прозоре кредитування населення на зрозумілих умовах, з низькими відсотковими ставками й людяне ставлення до користувачів.

На яких умовах можна отримати кредит боржникові в MyCredit?

 • З простроченням (поточними, закритими, великими). Ми надаємо онлайн-кредит боржникам, оскільки лояльно ставимося до всіх категорій громадян, включаючи занесених до чорного списку, кому зазвичай відмовляють інші МФО.
 • З поганою кредитною історією й низьким рейтингом. Наша аналітична програма моніторить безліч чинників та виносить рішення на основі аналізу десятків показників, а не лише даних з Бюро кредитних історій, тому якість КІ — НЕ першочерговий критерій.
 • Без відмови. Завдяки нашому гнучкому скорингу позитивну відповідь отримують 9 з 10 заявок, що формує високу статистику схвалень і автоматично робить сервіс максимально лояльним навіть до соціально незахищених груп населення.
 • Без відсотків. Перший кредит оформляється під 0,01 % — практично безкоштовно. Таким чином, всі бажаючі можуть скористатися послугами компанії та особисто оцінити рівень роботи Майкредіт. Постійні користувачі отримують знижки до 90 %, кешбек та інші бонуси.

Чому варто взяти кредит у нас?

Схвалення 9 з 10 заявок

Завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу

Рішення за 5 хвилин

Подайте заявку на позику і вже через 5 хвилин гроші будуть на Вашій картці

Захист Ваших даних

Несемо відповідальність за збереження Ваших даних. Підтверджено сертифікатом PCI DSS. Докладніше про захист даних

Зниження ставок

Для наших постійних клієнтів знижуємо відсоткову ставку

img
OH MY FREEDOM
Максимальна свобода від відсотків!
Детальніше
img
Щомісячні турбо-розіграші
Вигравайте знижки до 90%, подарунки, гроші!
Детальніше

Легко та швидко оформити кредит за 5 хвилин

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд
Подати заявку

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або

Як взяти кредит боржникові через інтернет?

Щоб отримати кредит боржникові, не потрібно здійснювати складні дії та тривалу підготовку. Досить мати вихід в інтернет, електронну пошту, мобільний і банківську картку. Отримати терміновий займ боржникам можуть повнолітні українці, які проживають на території країни.

Щоб взяти кредит боржникові, потрібно слідувати інструкції:

 • Вказати бажану суму, термін повернення, скориставшись кредитним калькулятором.
 • Зареєструватися за допомогою коду з СМС-повідомлення.
 • Заповнити анкету, внести дані персональних документів, а саме паспорту та ідентифікаційного коду.
 • Підтвердити банківську карту (ввести номер, термін дії, тризначний cvv-код на звороті).
 • Почекати рішення. Може подзвонити оператор для уточнення нюансів.
 • Після позитивної відповіді необхідно підписати договір — поставити галочку «Я згоден з умовами».
 • Гроші зараховуються на рахунок за пару хвилин.

Подальшу інформацію про відкриті кредити можна знайти в особистому кабінеті, де зберігається повна інформація про терміни, надані суми та додаткові можливості.

MyCredit — займ зі схваленням 99,9 % навіть для боржників!

У сервісі МайКредіт отримати позику боржникові набагато простіше, ніж в інших МФО та, тим більше, банківських структурах, оскільки ми надаємо:

 • просте і швидке оформлення без відвідування відділень й особистих переговорів;
 • мінімальні базові вимоги до позичальників — тільки паспорт і ІПН-код;
 • моментальну обробку онлайн-запитів;
 • цілодобову роботу сервісу та техпідтримки, можливість звернутися за фінансами 24/7;
 • доступні мікропозики для всіх, незалежно від статусу, рівня життя, розміру зарплати та стажу. Так, ми успішно кредитуємо студентів, пенсіонерів, безробітних, людей, що живуть на соціальну допомогу від держави та інших.

Таким чином, звертаючись в MyCredit, ви отримуєте миттєву реакцію, високий рівень обслуговування та клієнтоорієнтований сервіс, незважаючи на наявність заборгованості в іншій фірмі.

img
Отримайте гроші вже за 5 хвилин на вашу картку
Ми піклуємося про вашу безпеку
dogovor
Чесно говоримо про умови позики - без прихованих платежів і додаткових комісій Детальніше про договір
PCI
Несемо відповідальність за збереження Ваших даних підтверджено сертифікатом PCI DSS Детальніше про захист даних
certificat
Дотримуємося законів про захист Ваших прав користувача Детальніше про ліцензію
img

Ви можете взяти кредит в інших регіонах України

Сервіс онлайн-кредитування MyCredit працює по всій території України****. Взяти гроші в кредит онлайн на банківську карту, не виходячи з дому, ви можете в будь-якому регіоні. Онлайн займ грошей на карту проводиться в таких містах: