Кредит під низький відсоток

У багатьох людей трапляються ситуації, коли отримати вигідний кредит буквально життєво необхідно. Цілі різноманітні, як і клієнти, які його потребують. Для одних - відкриття власної невеликої справи або покупка речей, для інших – оплата комуналки, а деяким невідкладно потрібен ремонт. Для вирішення подібних завдань звертатися до банків – не найкраща ідея. Довгі черги, тривалий процес прийняття рішення по мікропозиці, величезний пакет документів, точно не виглядають привабливо для потенційного позичальника. Як правило, банки надають великі суми під високі ставки та на тривалий термін. Можна вдатися до приватних позикодавців, але завищені платежі та відсутність гарантій лякають. Якщо ви в пошуку універсального виходу, як взяти кредит під низький відсоток онлайн в Україні, то наша компанія прийде на допомогу. Майкредіт - лідер на ринку мікрофінансів, що надає гроші в борг терміново українському населенню. У нас ви можете отримати кредит під низький відсоток на картку без особливих витрат і зусиль.

Даємо кредити з низькими відсотками на будь-які цілі

Ви отримаєте швидку онлайн позику під низький відсоток в Mycredit абсолютно на будь-які бажання і навіть миттєві слабкості:

  • поїздки і дозвілля;
  • оплату комунальних рахунків;
  • кафе і ресторани;
  • продукти;
  • ліки;
  • свята та подарунки;
  • навчання і саморозвиток.

І це далеко не повний перелік тем, на які ми видаємо кредити з найнижчими відсотками.

Чому варто взяти кредит у нас?

Схвалення 9 з 10 заявок

Завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу

Рішення за 5 хвилин

Подайте заявку на позику і вже через 5 хвилин гроші будуть на Вашій картці

Захист Ваших даних

Несемо відповідальність за збереження Ваших даних. Підтверджено сертифікатом PCI DSS. Докладніше про захист даних

Зниження ставок

Для наших постійних клієнтів знижуємо відсоткову ставку

img
OH MY FREEDOM
Максимальна свобода від відсотків!
Детальніше
img
Щомісячні турбо-розіграші
Вигравайте знижки до 90%, подарунки, гроші!
Детальніше

Легко та швидко оформити кредит за 5 хвилин

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі iBox, EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або

Хто може взяти кредит під низький відсоток?

У нашій компанії скористатися послугами кредитування і взяти кредит онлайн на картку може будь-яка людина, яка буде відповідати простим умовам:

  • Досягти повноліття;
  • Мати паспорт, ідентифікаційний код (ІПН) та картку будь-якого українського банку;
  • Доступ до інтернету, бо організація працює повністю онлайн.

Нам не важливий вид зайнятості та рід діяльності клієнтів. Ми не вимагаємо довідки про доходи, щоб оформити кредит онлайн з низьким відсотком.

Як оформити позику під низький відсоток в Mycredit?

Щоб отримати кредит за низькими відсотками, знадобиться пройти просту процедуру реєстрації:

1. Вибрати на кредитному калькуляторі суму та термін погашення боргу

2. Ввести номер мобільного, куди прийде СМС з кодом реєстрації. Таким чином, номер телефону стане логіном входу на сайт

3. Прив'язати персональну картку будь-якого банку України із залишком не менше 1 гривні. Потрібно вказувати, куди хотіли б отримати кредит терміново

4. Заповнити онлайн-заявку, де обов'язково вказати особисті дані, такі як: номер українського паспорта, ІПН, прізвище, ім'я та по батькові. Звертаємо увагу – що більш повна і достовірна інформація-підвищить ймовірність взяти позику онлайн на картку під низький відсоток

5. Відправити заявку на позику грошей під найнижчий відсоток на картку та почекати розгляду. У разі позитивного рішення по позиці, отримати фінанси на картку протягом короткого часу.

Якщо встигли помітити, методика, як можна взяти кредит з найнижчим відсотком за паспортом, досить примітивна. Радимо дотримуватися наданих рекомендацій при бажанні оформити онлайн заявку на кредит під низький відсоток. Якщо виникли питання - служба турботи про клієнтів з готовністю відповість на них і допоможе вам.

Переваги взяти гроші в Mycredit

Ми на ринку більше 3-х років і нашим завданням є допомога українцям у скрутному матеріальному становищі. Умови, які пропонуються, максимально прозорі, і взяти кредит під низькі відсотки не складає труднощів. Оформити позику на картку миттєво доступно:

У Mycredit можна взяти гроші в кредит під низький відсоток від 100 до 18000. При першому зверненні ви отримуєте позику під 0,01%, а при повторних - участь у програмі лояльності та розіграшах цінних призів.

img
Вам не доведеться повертати вдвічі більше, ніж Ви позичаєте
Ми піклуємося про вашу безпеку
dogovor
Чесно говоримо про умови позики - без прихованих платежів і додаткових комісій Детальніше про договір
PCI
Несемо відповідальність за збереження Ваших даних підтверджено сертифікатом PCI DSS Детальніше про захист даних
certificat
Дотримуємося законів про захист Ваших прав користувача Детальніше про ліцензію
img

Ви можете взяти кредит в інших регіонах України

Сервіс онлайн-кредитування MyCredit працює по всій території України****. Взяти гроші в кредит онлайн на банківську карту, не виходячи з дому, ви можете в будь-якому регіоні. Онлайн займ грошей на карту проводиться в таких містах:

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,5% Реальна річна процентна ставка = 820650% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,5 / 100 = 25 грн. Відсотки за 30 днів = 25 грн. х 30 днів = 750,00 грн. Сума процентів до повернення – 750,00 грн.

Державне врегулювання

Національний банк України, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг: Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9, тел. 0 800 505 240 Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів: Адреса: 01001, м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 1, тел. +38 (044) 279 12 70

Процентні ставки у MyCredit

Продукт «Легкий»

Сума - від 100 до 18 000 Строк – від 1 до 30 Ставка – від 0,01 до 2,5% в день Реальна річна процентна ставка – від 3,71% до 820650% Супровідні послуги відсутні

Продукт «Зручний»

Сума - від 500 до 18 000 Строк – від 64 до 70 Ставка – від 0,000001% до 22,40% за день Реальна річна процентна ставка – від 3,81 до 22460% Супровідні послуги відсутні

Умови договору Істотні характеристики послуги Умови акційних пропозицій Порядок захисту персональних даних

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів у позику, в т.ч. і на умовах фінансового кредиту, видана Нацкомфінпослуг 19.11.2015 р, переоформлена – 26.01.2017 року, строк дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. 0 800 214 111