Кредит під низький відсоток

У багатьох людей трапляються ситуації, коли отримати вигідний кредит буквально життєво необхідно. Цілі різноманітні, як і клієнти, які його потребують. Для одних - відкриття власної невеликої справи або покупка речей, для інших – оплата комуналки, а деяким невідкладно потрібен ремонт. Для вирішення подібних завдань звертатися до банків – не найкраща ідея. Довгі черги, тривалий процес прийняття рішення по мікропозиці, величезний пакет документів, точно не виглядають привабливо для потенційного позичальника. Як правило, банки надають великі суми під високі ставки та на тривалий термін. Можна вдатися до приватних позикодавців, але завищені платежі та відсутність гарантій лякають. Якщо ви в пошуку універсального виходу, як взяти кредит під низький відсоток онлайн в Україні, то наша компанія прийде на допомогу. Майкредіт - лідер на ринку мікрофінансів, що надає гроші в борг терміново українському населенню. У нас ви можете отримати кредит під низький відсоток на картку без особливих витрат і зусиль.

Даємо кредити з низькими відсотками на будь-які цілі

Ви отримаєте швидку онлайн позику під низький відсоток в Mycredit абсолютно на будь-які бажання і навіть миттєві слабкості:

  • поїздки і дозвілля;
  • оплату комунальних рахунків;
  • кафе і ресторани;
  • продукти;
  • ліки;
  • свята та подарунки;
  • навчання і саморозвиток.

І це далеко не повний перелік тем, на які ми видаємо кредити з найнижчими відсотками.

Хто може взяти кредит під низький відсоток?

У нашій компанії скористатися послугами кредитування і взяти кредит онлайн на картку може будь-яка людина, яка буде відповідати простим умовам:

  • Досягти повноліття;
  • Мати паспорт, ідентифікаційний код (ІПН) та картку будь-якого українського банку;
  • Доступ до інтернету, бо організація працює повністю онлайн.

Нам не важливий вид зайнятості та рід діяльності клієнтів. Ми не вимагаємо довідки про доходи, щоб оформити кредит онлайн з низьким відсотком.

Як оформити позику під низький відсоток в Mycredit?

Щоб отримати кредит за низькими відсотками, знадобиться пройти просту процедуру реєстрації:

1. Вибрати на кредитному калькуляторі суму та термін погашення боргу

2. Ввести номер мобільного, куди прийде СМС з кодом реєстрації. Таким чином, номер телефону стане логіном входу на сайт

3. Прив'язати персональну картку будь-якого банку України із залишком не менше 1 гривні. Потрібно вказувати, куди хотіли б отримати кредит терміново

4. Заповнити онлайн-заявку, де обов'язково вказати особисті дані, такі як: номер українського паспорта, ІПН, прізвище, ім'я та по батькові. Звертаємо увагу – що більш повна і достовірна інформація-підвищить ймовірність взяти позику онлайн на картку під низький відсоток

5. Відправити заявку на позику грошей під найнижчий відсоток на картку та почекати розгляду. У разі позитивного рішення по позиці, отримати фінанси на картку протягом короткого часу.

Якщо встигли помітити, методика, як можна взяти кредит з найнижчим відсотком за паспортом, досить примітивна. Радимо дотримуватися наданих рекомендацій при бажанні оформити онлайн заявку на кредит під низький відсоток. Якщо виникли питання - служба турботи про клієнтів з готовністю відповість на них і допоможе вам.

Переваги взяти гроші в Mycredit

Ми на ринку більше 3-х років і нашим завданням є допомога українцям у скрутному матеріальному становищі. Умови, які пропонуються, максимально прозорі, і взяти кредит під низькі відсотки не складає труднощів. Оформити позику на картку миттєво доступно:

У Mycredit можна взяти гроші в кредит під низький відсоток від 100 до 18000. При першому зверненні ви отримуєте позику під 0,01%, а при повторних - участь у програмі лояльності та розіграшах цінних призів.