Отримайте будь-який кредит через 5 хвилин

Новому клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • 0,01% до 15 днів, 1% з 16-30 день процентна ставка (за умовами акції)
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 3602,35%
 • Продовження кредиту до 30 днів
 • Супровідні послуги відсутні
Постійному клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • Знижки до 80% за програмою лояльності
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 4848172,46%
 • Продовження кредиту за акційною ставкою
 • Супровідні послуги відсутні

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 1,5% Реальна річна процентна ставка = 10640,17% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн. Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн. Сума процентів до повернення – 450,00 грн. Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта – [email protected], тел. 0 800 214 111

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом.
 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».
 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи у відповідності до умов таких акційних пропозицій/програм лояльності.
 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.
 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.
 • Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.
 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номером 0 800 214 111;
 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.
 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Другий кредит

Іноді обставини змушують нас взяти кредит вдруге. У житті трапляються не завжди приємні події. У MyCredit можна брати позики на будь-які цілі — для оплати медичних або комунальних послуг, покупок, просто «до зарплати», і робити це багато разів. Нас не цікавить, навіщо потрібні гроші.

Багатьом українцям, які зіткнулися з фінансовими проблемами, важливо знати, на яких умовах MyCredit видає повторні позики та як відбувається процедура оформлення. Ми розповімо, чи можна взяти другу позику без погашення першої, кому видаються повторні кредити, що робити, якщо неможливо вчасно оплатити попередній позику, і нагадаємо, які пільги мають постійні клієнти. Також повідомимо про періоди кредитування, акціях, промокодах, можливості знизити відсоткову ставку.

Через скільки можна взяти другий кредит?

Часового терміну між першою та другою позикою немає. Взяти другий кредит на картку в MyCredit можна, коли розрахувався з першим. Процедура оформлення заявки аналогічна тій, що була в перший раз. Тільки коротше, і займе менше часу, — клієнт вже зареєстрований в системі.

Ймовірність позитивної відповіді практично 100%: якщо позичальник підтвердив відповідальне ставлення до домовленості, немає причин відмовляти.

Чи можна взяти другий кредит без погашення першого?

На жаль, взяти другий кредит не погасивши перший, не можна. Однак, в МайКредіт діє грейс-період — три календарних дні після закінчення терміну погашення. Оплачуючи займ в цьому інтервалі, ви уникаєте штрафів.

Позичальник може скористатися і пролонгацією — продовженням часу оплати за позикою. Потрібно лише заплатити відсотки за майбутній період вперед. Правда платити їх доведеться за ставкою 1,99%. Пільгова ставка на період пролонгації не поширюється.

У MyCredit можна взяти другий кредит, щоб погасити перший, отриманий в інший МФО, якщо, звичайно, кредитна історія не дуже зіпсована.

Чому варто взяти кредит у нас?

Схвалення 9 з 10 заявок

Завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу

Рішення за 5 хвилин

Подайте заявку на позику і вже через 5 хвилин гроші будуть на Вашій картці

Захист Ваших даних

Несемо відповідальність за збереження Ваших даних. Підтверджено сертифікатом PCI DSS. Докладніше про захист даних

Зниження ставок

Для наших постійних клієнтів знижуємо відсоткову ставку

img
OH MY FREEDOM
Максимальна свобода від відсотків!
Детальніше
img
Щомісячні турбо-розіграші
Вигравайте знижки до 90%, подарунки, гроші!
Детальніше

Легко та швидко оформити кредит за 5 хвилин

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд
Подати заявку

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або

На яких умовах можна взяти другий кредит в MyCredit?

Правила видачі другої позики в повному обсязі збігаються з умовами першої. Максимальний термін кредитування стає більше, ставка вже не пільгова.

 • Стандартний період мікрокредитування не повинен перевищувати 30 днів. Є і довгостроковий аннуїтетний займ, який видається на 64 дні з погашенням в чотири етапи.
 • Ставка стандартної позики — 1,99%. Ставка довгострокової — 1,6%.
 • Повторну позику можна погасити частинами або достроково. Відсотки нараховуються тільки на непогашену частину та за фактичний час користування.
 • Пролонгація позики можлива на термін, що не перевищує спочатку зафіксованого. Причому, продовжуючи позику на 7, 15, 30 днів, ви отримуєте знижку 10%, 15%, 20%.
 • Діють промокоди, що дозволяють зменшити ставку на 80%. Вони нараховуються за взяття позики вночі, у вихідні дні, видаються в ході розіграшів, вікторин, при відвідуванні сторінок сервісу в соціальних мережах.

Кому схвалять другий кредит?

У MyCredit схвалять другий кредит всім, хто повністю провів виплати за раніше взятими зобов'язаннями. На постійній основі у нас кредитуються:

 • пенсіонери;
 • студенти;
 • безробітні;
 • інваліди;
 • а також всі повнолітні українці, які зіткнулися з тимчасовими фінансовими труднощами.

Навіть особи, які мають борги в інших МФО, банках мають шанс отримати позику МайКредіт.

Як подати заявку?

Щоб оформити повторний кредит, досить вибрати потрібну суму на кредитному калькуляторі та слідувати простим інструкціям. При наявності промокоду натискайте кнопку «У мене є промокод», вона знаходиться на головній сторінці. Після цього з'являється вікно, в якому потрібно акуратно ввести код.

Вам покажуть кредитну ставку з урахуванням знижки. А ще онлайн-калькулятор підкаже розмір плати за користування позикою. Все, що залишиться зробити, — відправити заявку.

Якщо вВчасно загасили борги в MyCredit, повторний запит на кредит буде схвалений за лічені хвилини.

img
Отримайте гроші вже за 5 хвилин на вашу картку
Ми піклуємося про вашу безпеку
dogovor
Чесно говоримо про умови позики - без прихованих платежів і додаткових комісій Детальніше про договір
PCI
Несемо відповідальність за збереження Ваших даних підтверджено сертифікатом PCI DSS Детальніше про захист даних
certificat
Дотримуємося законів про захист Ваших прав користувача Детальніше про ліцензію
img

Ви можете взяти кредит в інших регіонах України

Сервіс онлайн-кредитування MyCredit працює по всій території України****. Взяти гроші в кредит онлайн на банківську карту, не виходячи з дому, ви можете в будь-якому регіоні. Онлайн займ грошей на карту проводиться в таких містах: