Другий кредит

Іноді обставини змушують нас взяти кредит вдруге. У житті трапляються не завжди приємні події. У MyCredit можна брати позики на будь-які цілі — для оплати медичних або комунальних послуг, покупок, просто «до зарплати», і робити це багато разів. Нас не цікавить, навіщо потрібні гроші.

Багатьом українцям, які зіткнулися з фінансовими проблемами, важливо знати, на яких умовах MyCredit видає повторні позики та як відбувається процедура оформлення. Ми розповімо, чи можна взяти другу позику без погашення першої, кому видаються повторні кредити, що робити, якщо неможливо вчасно оплатити попередній позику, і нагадаємо, які пільги мають постійні клієнти. Також повідомимо про періоди кредитування, акціях, промокодах, можливості знизити відсоткову ставку.

Через скільки можна взяти другий кредит?

Часового терміну між першою та другою позикою немає. Взяти другий кредит на картку в MyCredit можна, коли розрахувався з першим. Процедура оформлення заявки аналогічна тій, що була в перший раз. Тільки коротше, і займе менше часу, — клієнт вже зареєстрований в системі.

Ймовірність позитивної відповіді практично 100%: якщо позичальник підтвердив відповідальне ставлення до домовленості, немає причин відмовляти.

Чи можна взяти другий кредит без погашення першого?

На жаль, взяти другий кредит не погасивши перший, не можна. Однак, в МайКредіт діє грейс-період — три календарних дні після закінчення терміну погашення. Оплачуючи займ в цьому інтервалі, ви уникаєте штрафів.

Позичальник може скористатися і пролонгацією — продовженням часу оплати за позикою. Потрібно лише заплатити відсотки за майбутній період вперед. Правда платити їх доведеться за ставкою 1,99%. Пільгова ставка на період пролонгації не поширюється.

У MyCredit можна взяти другий кредит, щоб погасити перший, отриманий в інший МФО, якщо, звичайно, кредитна історія не дуже зіпсована.

На яких умовах можна взяти другий кредит в MyCredit?

Правила видачі другої позики в повному обсязі збігаються з умовами першої. Максимальний термін кредитування стає більше, ставка вже не пільгова.

  • Стандартний період мікрокредитування не повинен перевищувати 30 днів. Є і довгостроковий аннуїтетний займ, який видається на 64 дні з погашенням в чотири етапи.
  • Ставка стандартної позики — 1,99%. Ставка довгострокової — 1,6%.
  • Повторну позику можна погасити частинами або достроково. Відсотки нараховуються тільки на непогашену частину та за фактичний час користування.
  • Пролонгація позики можлива на термін, що не перевищує спочатку зафіксованого. Причому, продовжуючи позику на 7, 15, 30 днів, ви отримуєте знижку 10%, 15%, 20%.
  • Діють промокоди, що дозволяють зменшити ставку на 80%. Вони нараховуються за взяття позики вночі, у вихідні дні, видаються в ході розіграшів, вікторин, при відвідуванні сторінок сервісу в соціальних мережах.

Кому схвалять другий кредит?

У MyCredit схвалять другий кредит всім, хто повністю провів виплати за раніше взятими зобов'язаннями. На постійній основі у нас кредитуються:

  • пенсіонери;
  • студенти;
  • безробітні;
  • інваліди;
  • а також всі повнолітні українці, які зіткнулися з тимчасовими фінансовими труднощами.

Навіть особи, які мають борги в інших МФО, банках мають шанс отримати позику МайКредіт.

Як подати заявку?

Щоб оформити повторний кредит, досить вибрати потрібну суму на кредитному калькуляторі та слідувати простим інструкціям. При наявності промокоду натискайте кнопку «У мене є промокод», вона знаходиться на головній сторінці. Після цього з'являється вікно, в якому потрібно акуратно ввести код.

Вам покажуть кредитну ставку з урахуванням знижки. А ще онлайн-калькулятор підкаже розмір плати за користування позикою. Все, що залишиться зробити, — відправити заявку.

Якщо вВчасно загасили борги в MyCredit, повторний запит на кредит буде схвалений за лічені хвилини.

ОСЬ МІЙ КЕШБЕК
Хапай гроші,
під 0% і 100 грн
на Кешбек!
Детальніше