Банки з мінімальною процентною ставкою по кредиту

Коли трапляються непередбачувані ситуації, що вимагають великих витрат, багато хто звертається в банк, незважаючи на чималі відсотки, паперову тяганину і тривалий час розгляду заявки. Щоб в паніці не підписатися на невигідний варіант, важливо все зважити, проаналізувати вимоги і знайти банки з мінімальною процентною ставкою по кредиту. Дізнатися, в якому банку низькі ставки по кредиту можна на оглядових порталах, а більш детальну інформацію - безпосередньо на офіційному сайті фінустанов.

Які банки надають мінімальні відсотки на кредити?

Ми проаналізували тему і виділили банки з низькою процентною ставкою по кредиту:

  • Райффайзенбанк з 39,96% на рік, без щомісячної комісії із допустимою сумою 100000 гривень.
  • Пропозиція «Три Переваги» від ІдеяБанк з платою 1,65% щомісяця і обсягом до 40000 без першого внеску під 15% річних.
  • Взяти кредит в банку «Креді Агріколь» до 50000 доступно без одноразової комісії, але з 2,3% від суми в місяць. Вартість складає 65,05% річних.
  • Кредобанк і програма «Великі гроші» без одноразової комісії, але з щомісячним внеском 2,59%. Реальна переплата за рік становить 72,2%, а максимальна сума - 20000.

Як вирішити питання, якщо терміново знадобилися гроші?

Як бачите, найнижчі ставки по кредитах в банках виявилися вищими, ніж очікувалося. У рекламі обіцяють вигідні умови, однак в кінцевий договір закладаються всі ризики, від яких кредитор хоче застрахуватися. Якщо гроші терміново потрібні і ненадовго - простіше буде звернутися до послугами ринку мікрокредитування.

Чому це так? Як було сказано вище, мінімальні ставки по кредитах в банках починаються від 1,19%. При цьому установа вимагає виконання додаткових правил. Сервіс MyCredit - одна з найбільш відомих в Україні мікрофінансових організацій (МФО). Для нових користувачів у нас передбачена унікальна акція - отримати кредит за мінімальною ставкою під 0,01%, без додаткових платежів і переплат.

Якщо грошове питання не терпить зволікань, не поспішайте з'ясовувати, в яких банках найменша відсоткова ставка по кредиту, вивчіть ринок мікропозик і виберіть надійну і перевірену організацію. Сервіс Майкредіт на ринку більше трьох років, зарекомендував себе як чесний і відповідальний фінансовий помічник і заробив масу відгуків від задоволених користувачів. Оформити кредит онлайн на картку можливо на термін від 1 до 30 днів, з лімітом в 12000 гривень. Після схвалення запиту гроші миттєво надійдуть на вашу картку. Для подачі заявки достатньо паспорта, ІПН і діючої банківської картки, оформленої особисто вами.

З Майкредіт вам не доведеться шукати в якому банку мінімальна процентна ставка по кредиту. У нашому сервісі ви цілодобово отримаєте позику буквально за 15 хвилин без довгої бюрократичної процедури. Ми піклуємося про позичальників і пропонуємо пільгові умови оформлення, акції, знижки на подальші позики. У нас є можливість дострокового погашення, а також відстрочки платежів в разі, якщо з якихось причин ви не встигнете погасити позику вчасно.

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
Введіть символи
Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше