Як погасити освітній кредит?

obrazovatelnuy-kredit

В Україні освіта коштує недешево, а вартість навчання провідних Вузів приблизно в одній ціновій категорії з європейськими цінами (Польщею, Німеччиною тощо). Щоб вивчити дитину, часто беруть гроші в борг у банку. Але в 2017 українцю з середнім рівнем доходу складно «вкладатися» в бюджет на місяць. Як можна повернути борг і при цьому не економити на чомусь іншому?

Освітні кредити видаються банками для оплати навчання в університетах. Скільки може видати кредитор, залежить від благонадійності і статків клієнта, але найчастіше сума не може перевищувати один навчальний рік. У будь-якому випадку, університет доведеться оплачувати за кожен рік, тому що з урахуванням можливості зміни ціни за семестр, оплату відразу за 4-6 років навчання прийняти не погодяться.

Вартість навчання у вузах в середньому становить 12000-18000 гривень в рік.

Освітній кредит можуть отримати батьки або сам студент. В останньому випадку, звичайно, банк звертає увагу на вік і доходи, оскільки середній мінімальний вік позичальника – 21 рік, а це вже студент 4-го і 5-го курсів, який працює офіційно кілька місяців.

У 2017 українцям все ще складно встигати оплачувати комунальні послуги, проїзд, мобільний зв'язок, харчування та одяг без економії. Багатьом доводиться відкладати гроші, щоб було чим платити в опалювальний сезон. А якщо ще потрібно вчити дитину і платити кредит освітній, слід відразу готуватися до фінансових труднощів.

Але не можна пропускати платежі – нарахують штрафи. Про борг ніхто не забуде, а з простроченням можна знайти тільки додаткові проблеми. Саме час шукати можливі шляхи вирішення.

Способи погашення

Є кілька способів, як погасити освітній кредит. це:

Який варіант краще вибрати?

Будь-який варіант може виявитися «робочим», проте кожному потрібно дати реальну оцінку.

Продати автомобіль швидко – віддати його нижче ринкової вартості. Ви швидко знайдете гроші, а купити інший навряд чи зможете найближчим часом, при цьому доведеться витрачати на громадський транспорт і гроші, і час.

У знайомих може просто не виявитися грошей, а позика у приватної особи – ризик залишитися обдуреним (важливо знати нюанси оформлення розписок, щоб не опинитися «в кабалі»).

Ломбарди також оцінюють навіть найдорожчі прикраси та техніку за цінами нижче ринкових і пропонують великі відсотки на їхнє повернення.

РРефінансування і нова позика в банківської організації – це нова «кабала», тільки на інших умовах. Залишається тільки онлайн-кредитування.

Найпопулярніші кредитні організації на ринку:

Кредитна організація Сума кредитування Відсоткова ставка
Майкредит До 12 000 1,99
Манівео До 3500 1,6
Кредит 365 До 3000 1,4
Швидко Грошi До 5000 2
ТопКредит До 3000 1,9
Пайпонг До 1500 3,6

При повторному зверненні в багатьох сервісах можна оформити заявку на кредит вже на більшу суму.

При першому ж зверненні найбільшу суму (5000 грн) можна взяти у Швидко Гроші, але якщо вартість навчання у вузах виявилася занадто високою і прострочення значне, при повторному зверненні, наприклад, в Майкредит можна отримати до 10000 грн всього за 20 хвилин під одну з мінімальних комісій в Україні, що і вигідно, і швидко водночас.

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім`я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
captcha=feedback
Введіть символи