Перший займ - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
Ваша комісія: 0 грн
До повернення: грн
До:
Головна   Блог   Moneyveo кредит

Moneyveo кредит

04 березня 2017

Згідно з щорічним рейтингом онлайн-видання PaySpace Magazine, в 2017 році Moneyveo і MyCredit стали лідерами в сфері мікрофінансових організацій, що надають послуги кредитування в режимі онлайн. Ми провели порівняльний аналіз цих ресурсів і готові представити його результати.

Умови кредитування

Для того, щоб отримати в Манівео онлайн кредит на картку, необхідно зареєструватися і створити сторінку користувача. Це стандартна процедура для всіх онлайн-сервісів і проходити її потрібно тільки один раз - коли берете кредит перший раз.

У реєстраційній формі ви вказуєте інформацію про себе: особисті та паспортні дані, місце роботи, доходи, а також частоту виплат заробітної плати. Для завершення реєстрації в окремих випадках може знадобитися прикріпити своє фото з паспортом. Служба підтримки пояснює це тим, що так забезпечується додаткова безпека і захист від шахраїв.

Манівео в Україні працює цілодобово і позиціонує себе як МФО, який надає допомогу миттєво. Слоган Манівео - швидка фінансова допомога, тому гроші повинні надійти на рахунок вже через 8 хвилин після подачі заявки.

Для того щоб отримати гроші в борг у цих фірмах, потрібно відповідати наступним параметрам:

Хто може скористатисяЩо для цього потрібно
Манівео умови кредитуукраїнці, які досягли повноліття
 • паспорт
 • ІПН
 • картка українського банку
 • фото з паспортом в руках
 • доступ в інтернет
MyCredit громадяни України, які досягли повноліття
 • паспорт
 • ІПН
 • картка будь-якого українського банку
 • доступ в інтернет

Відсотки кредитування Манівео

Що стосується тих, хто звертається вперше в Манівео, процентна ставка становить 0,01%. Для клієнтів, які беруть мікропозику не вперше - 1,66%.

У Майкредіт для первичників пропонується така ж ставка - 0,01%, при цьому оформити позику можна терміном до 30 днів. Повторний кредит тут видається під 1,6%, що є однією з найнижчих ставок серед конкурентів.

Різниця може здатися несуттєвою, проте, коли приходить час повертати кошти, навіть піввідсотка грають важливу роль.

Наведемо приклад взяття повторної позики розміром 3 000 грн тривалістю 30 днів.

 • сума до повернення в Майкредіт буде дорівнювати 4 440 грн, з яких 1 440 - накопичені за 30 днів відсотки;
 • в Манівео повернути буде потрібно трохи більше - 4 494, відповідно переплата становитиме 1 494 грн.

Максимальна сума кредитування від Moneyveo

У Moneyveo максимальна сума позики для клієнтів, які звертаються вперше, становить 3 500 грн. З кожним наступним зверненням вона збільшується і може досягати 15 000 грн.

Звернувшись у Майкредіт вперше, можна отримати не більше 3 000 грн. Що стосується максимальної суми - в цій компанії можна отримати кредит до 10 000 грн.

Велика сума в обох сервісах стає доступна при регулярному використанні й сумлінному виконанні договірних зобов'язань.

Програма лояльності клієнтів

Манівео кредит онлайн на картку пропонує різні вигідні пропозиції для користувачів.

Серед них - програма лояльності, яка передбачає систему накопичення балів. Бали перетворюються в знижку на відсотки. Найбільша знижка, яку можна отримати за акції манівео, становить 50% від стандартної ставки.

У Майкредіт розроблена вигідна програма лояльності - "Улюблений клієнт", яка відкриває такі перспективи: збільшення розміру позики, знижка до 20% від ставки, а також можливість автоматичного підтвердження заявок.

Крім цього, тут щотижня проходить розіграш по кешбек-програмі "Ділимо витрати навпіл". Згідно з правилами цієї акції Майкредіт, переможцю повертаються всі нараховані відсотки по активній позиці.

Користувачам регулярно пропонуються різні промокодом на знижки. Отримати їх можна по SMS, у e-mail розсилці або в соціальних мережах. Перед тим як використовувати Moneyveo промокоди, необхідно уважно ознайомитися з правилами використання, переконатися, що термін дії не закінчився і код активний. Вкажіть код у відповідному полі і цифри на калькуляторі покажуть, скільки потрібно повернути з урахуванням промокоду.

Кредитування в містах України

Специфіка роботи подібних установ робить можливим отримання грошової допомоги, де б ви не знаходилися, головне - мати вільний доступ до мережі Інтернет. У Майкредіт можна взяти кредит онлайн в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Полтаві, Херсоні, Кривому Розі, Миколаєві, Запоріжжі, Чернігові та інших містах, без необхідності витрачати час на дорогу, черги й збирання документів.

Подати запит можна за допомогою персонального комп'ютера. Також функціонує мобільна версія сервісу, яка дозволяє здійснити це і через мобільний телефон.

Слід зазначити, що жителі міст Донецької і Луганської області, які не входять до зони АТО, можуть користуватися цим сервісом без проблем.

Кредит на Манівео також можна брати на всій території України.

Загальним для названих фірм є те, що на території зони АТО і АР Крим, їхні послуги тимчасово не доступні.

Чому Moneyveo не дає кредит? Причини відмови

Мікрофінансові організації не розголошують причини відмови в отриманні коштів. Але виходячи із загальних підстав можна виділити добірку чинників, через які Moneyveo не дає кредит. Серед них:

 • зазначена в заявці інформація неправдива або в ній допущена помилка;
 • проблеми з банківською карткою: закінчився термін дії, картка заблокована, встановлені ліміти на операції;
 • інформація, що надійшла з Бюро кредитних історій не актуальна.

Названі нюанси - це проблеми, які не залежать від сервісу чи його співробітників, тому перед тим як подавати запит, краще упевнитися, що все гаразд, і якщо якась проблема була виявлена - усунути її.

Отримати кредит без відмови від Майкредіт дуже просто. Якщо жодна з перерахованих вище причин до вас не відноситься, і на момент звернення у вас немає активної позички в цій організації - ймовірність схвалення дуже висока.

Як погасити кредит в Манівео? Способи погашення

Є кілька варіантів погашення боргу в сервісах, які працюють онлайн. Ви можете вибрати потрібний спосіб і здійснити платіж у зручний час в будь-якому місці.

На таблиці нижче представлені способи погашення кредиту, ознайомившись з якими, можна вибрати зручний саме для вас.

Погасити кредит MoneyveoMyCredit
в особистому кабінеті користувача

увійти в особистий кабінет;

вказати, скільки ви хочете внести, і натиснути "Оплатити кредит";

погашення автоматично станеться тією карткою, яка прив'язана до вашого профілю;

позику можна погасити й іншою банківською карткою.

увійти в особистий кабінет;

в закладці "Мої кредити" вибрати "погашення позики";

ввести дані банківської картки: номер, термін дії та CVV код і підтвердити оплату.

оплатити кредит через privat24 або інтернет-банкінг оплата відбувається за реквізитамиоплата відбувається за реквізитами
через мережеві терміналиCity 24, EasyPay, iBox, 24nonStop, Tyme, ПриватБанкCity 24, EasyPay, iBox, Tyme, ПриватБанк
у відділенні банківнадати касирові реквізити надати касирові реквізити
за допомогою онлайн-сервісів iPay.ua, Portmone.com, MyPay та EasyPayiPay.ua, Portmone.com, MyPay та EasyPay

Гроші можна повертати поступово, роблячи оплату частинами. Головне - оплатити повністю не пізніше кінцевої дати погашення, прописаної в договорі.

Можливість продовження кредиту

Якщо під час користування кредитними грошима клієнт розуміє, що не встигає повернути гроші вчасно, але прагне зберегти рейтинг і не хоче опинитися з поганою кредитною історією на руках, у нього є можливість скористатися послугою пролонгації, яка дозволяє продовжити кредит.

Ми пропонуємо порівняти правила підключення цієї функції в досліджуваних компаніях.

Манівео Майкредіт

оплатити накопичені за позикою відсотки;

максимальний термін - 30 днів;

користуватися можна необмежену кількість разів.

погасити відсотки за 7, 15 або 30 днів;

майбутнього використання;

клієнту буде надано знижку на 10%, 20%

або 30%, яка буде залежати від терміну,

на який він оформляє продовження;

підключати можна необмежену кількість разів.

Як Манівео поводиться з боржниками?

Перед тим як звертатися до кредитної установи, слід уважно ознайомитися з угодою, за допомогою укладення якої позичальник встановлює відносини з кредитором.

Недотримання договору відбивається на кредитній історії не найкращим чином. Боржники втрачають доступ для отримання позики в банківських структурах та інших фінансових організаціях, особливо, якщо справа стосується великої позики.

Говорячи конкретно про Moneyveo кредит, варто звернути увагу на те, що після того, як настає дата оплати, клієнтам надається грейс-період, тривалість якого три дні. Якщо позичальник погашає або оформляє продовження в цей час - відсоток за ці дні не нараховується. На четвертий день настає прострочення: розмір добової ставки збільшується до 3%.

Відповідно до закону України, організація-кредитор має право подати до суду за несплату кредиту, а також передати заборгованість колекторам, які в свою чергу діють законними методами, не працюють через образи і погрози, проте в будь-якому випадку етапу передачі боргу третім особам краще уникати. З ними набагато складніше домовитися і пеня за кожний день невиплати значно вище.

Якщо під час користування трапилася непередбачена ситуація або ви розумієте, що не розрахували свої фінанси і повернути гроші вчасно не вийде, підключіть послугу "пролонгація кредиту".

Коли функція відстрочки вже недоступна, варто спробувати домовитися зі співробітниками сервісу про виплату частинами. Це називається "реструктуризація кредиту". Таким чином, ви отримаєте можливість виплатити борг поступово і уникнете ситуації, в якій Манівео продав борг колекторам.

Відгуки клієнтів про Манівео

На інтернет-сайтах, присвячених фінансам можна знайти абсолютно суперечливі відгуки про Манівео. Як правило, позичальники, які повертали кошти вчасно і не мали прострочень залишаються задоволені співпрацею з компанією.

Негативні відгуки клієнтів про Moneyveo в більшості випадків пов'язані з недотриманням ними умов договору. Їх залишають користувачі, які недобросовісно підійшли до виконання зобов'язань і допустили великі прострочення платежів. Це досить поширена практика, оскільки в основному задоволені клієнти не залишають відгуки, а ті, хто залишився незадоволений, шукають можливість висловитися.

Серед відгуків в Google, також є досить суперечливі думки про цю організацію.

Це ще раз доводить, що приймати рішення потрібно обдумано і відповідально, уважно читати умови договору і тільки після цього його підписувати. Інакше це може призвести до неприємних ситуацій.

Підіб'ємо підсумки

В ході порівняння кращих українських сервісів кредитування, за основними значущими моментами було виявлено, що на даний момент більш прийнятний продукт пропонує MyCredit. Компанія продовжує активно розвиватися і вдосконалюватися, вводити нові функції і розробляти все більш вигідні умови.

Рішення за 20 хвилин!  Ви отримаєте гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка по промокодом My_BDay35
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:
Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Корисні статті

Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.