Як дізнатися залишок по кредиту в ОТП банку?

ОТП Банк функціонує на території України з 1998 року, за цей час він придбав широке коло постійних клієнтів. Незважаючи на популярність, OTP залишається далеко не самою популярною фінустановою, хоча Мінфін визнав його одним з найбільш стійких в країні.

Банк пропонує вигідні умови кредитування, тому близько півмільйона українців вибрали тут позику готівкою в 2020 році. Якщо належите до їх числа, то вам буде цікаво, як дізнатися залишок боргу по кредиту в ОТП Банку декількома способами та обрати найбільш зручний з них.

Через службу підтримки ОТП банк

Навіть в умовах активної діджіталізаціі вітчизняного фінансового сектора найпростіший спосіб перевірити залишок по кредиту ОТП Банк — зателефонувати в інформаційний центр +38 044-498-88-44. Консультантам можна задати будь-які питання і отримати розгорнуту відповідь.

Інформаційний центр ОТП Банк

У цього способу один недолік — лінія може бути зайнята, і як довго доведеться чекати, поки звільниться оператор, сказати складно.

Дізнатися залишок заборгованості за номером договору

Можливість дізнатися залишок заборгованості за кредитом в ОТП Банку за номером договору доступна будь-яким способом — у відділенні, зателефонувавши на гарячу лінію, через чат-бот в мобільному додатку і навіть по Укрпошті.

Замовлення довідки ОТП Банк

Складність полягає в тому, що номери договорів складаються з безлічі цифр, і запам'ятовувати їх незручно.

За номером телефону 9707

Це гаряча лінія для відправки смс з загальними інформаційними блоками та зв'язком з оператором, де можна дізнатися, скільки залишилося платити по кредиту в ОТП Банку.

Обов'язкова умова — використовувати телефон, який вказаний в договорі.

Відправивши SMS повідомлення

Подивитися заборгованість по кредиту ОТП Банк можна за допомогою повідомлення, в якому потрібно вказати, як було сказано вище, номер договору — 10 цифр.

Вартість послуги — 1 грн незалежно від вашого оператора і обраного тарифного плану.

Смс-банкінг ОТП Банк

Через мобільний додаток

З огляду на пандемію, багато користувачів перейшли в онлайн, де компанії і банки активно пропонують свої додатки. Такі розробки дозволяють заощадити час, полегшують контроль активів і зобов'язань.

Для того, щоб дізнатися залишок суми по кредиту в ОТП Банк Україна в інтернеті, потрібно:

  • Встановити додаток ОТР Smart на смартфон.
  • Авторизуватись — ввести логін і придумати пароль.
  • Подивитися стан рахунку і розмір заборгованості.
ОТР Smart

Скориставшись чат-ботом

На офіційному сайті також є можливість подивитися залишок по кредиту ОТП Банк за допомогою чат-бота. Він перенаправляє вас в зручний месенджер для зв'язку (Вайбер, телеграм та інше), де можна підібрати потрібну категорію, ввести дані — і всі відомості з'являться на екрані.

Важливий момент: щоб активувати функцію, увійдіть в особистий кабінет ОТП Банк в інтернет-банкінгу.

Чат-бот ОТП Банк

У відділенні ОТП банку

З паспортом та ідентифікаційним кодом легко з'ясувати поточний стан рахунку, повідомивши менеджеру персональні дані для швидкої авторизації користувача.

Також тут можна дізнатися свою кредитну історію, але традиційно доведеться чекати в черзі.

Що робити, якщо залишок більше суми, яку я можу погасити?

Такі ситуації, на жаль, часте явище, і практика брати гроші в борг для рефінансування вже існуючої заборгованості теж широко поширена. Важливо пам'ятати, що непогашений займ стане перешкодою для нових надходжень, оскільки кредит з поганою кредитною історією в банках взяти неможливо. Великі фінустанови строго контролюють минулі операції і видають відмови пачками — при виникненні найменших підозр у «зависанні» активів.

Взяти кредит в інтернеті із зіпсованою історією можна в мікрофінансових організаціях. Це компанії, які мають ліцензію на кредитування населення. КІ для таких організацій не є провідним показником благонадійності клієнта. Особливістю є невеликі суми, які видаються на нетривалий термін під невисокий відсоток.

Навіть ті, хто потрапили в чорний список банківських боржників, можуть попросити фінансову допомогу у MyCredit. У числі основних переваг нашого сервісу:

  • цілодобовий сервіс — працюємо 24/7, у вихідні та свята;
  • лояльність — надаємо кошти всім повнолітнім українцям, включаючи осіб без офіційного працевлаштування, студентів, пенсіонерів, боржників;
  • оперативність — даємо відповіді за заявками протягом 15 хвилин;
  • надійність — захищаємо персональні дані клієнтів і не передаємо їх третім особам.

Клієнтами MyCredit вже стали тисячі українців, отримавши в своє розпорядження надійного фінансового помічника. Реєструйтеся в сервісі, щоб при необхідності отримати кошти для погашення банківської позики тоді, коли вони потрібні найбільше.

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
Введіть символи
ОСЬ МІЙ КЕШБЕК
Хапай гроші,
під 0% і 100 грн
на Кешбек!
Детальніше