Чи входять декретні в довідку про доходи?

Збираючи пакет документів на субсидію, визнання незаможної сім'ї або на пільгові категорії, важливо правильно порахувати загальний достаток. По суті, від його суми залежить, схвалять вам державну допомогу або відмовлять в ній.

Тут є заплутані нюанси. Наприклад, враховуються декретні як дохід, внаслідок чого виникає резонне питання - як в довідці про доходи вказати декретні.

Тому в цій статті розберемося, входять декретні в довідку про доходи в Україні, які інші державні субсидії зазначаються у відомостях.

Які допомоги та виплати включаються до довідки про доходи

Складемо список, який дохід вказується в довідці про доходи:

  • Лікарняні компенсації;
  • Допомога по вагітності та пологах включається в дохід також;
  • Щомісячна підтримка на малюків;
  • Багатодітним;
  • Виплати матері одиночці;
  • Соціальна допомога непрацюючим від центру зайнятості (біржі праці).

Не вказується тільки одноразова допомога на дитину.

Таким чином, всі стабільні (не одноразові) грошові потоки потрібно задекларувати у звіті про прибуток. Вони в комплексі з іншими формують загальний бюджет, його грошову кількість.

Що робити, якщо не вистачає соціальних виплат на життя, а працювати не виходить?

Отримати довідку про доходи вдалося, але інспектор не підтвердив "особливий статус сім'ї" і збільшене субсидування, на яке покладали надії, тепер не світить?

Завжди можна звернутися за позикою в МФО. У сервісі онлайн-кредитування Mycredit можна оформити терміновий кредит без довідки про доходи за 15 хвилин.

Повнолітній українець може подати онлайн-заявку на сайті компанії, записавши в анкеті номер паспорта, ідентифікаційного коду, банківської картки. Дають зелене світло тим, кому відмовляють банки (студентам, мамам в декретній відпустці, безробітним, з невеликою зарплатою, пенсіонерам).