Взяти кредит без обману в Mycredit

Коли мова заходить про інтернет-кредитування, багато (особливо люди старшого покоління) ставляться до даного продукту недовірливо, з обережністю. Їх страхи цілком зрозумілі, однак, підходячи до питання відповідально, можна взяти кредит без обману на хороших умовах. Головне - знайти перевірену компанію, яка піклується про своє ім'я та якість послуг, що в ній надаються.

Якщо потрібен терміновий кредит на картку в Україні без обману, варто скористатися сервісом MyCredit, який висуває з одного боку лояльні вимоги до позичальників, з іншого - забезпечує безпеку особистих даних, не передаючи їх третім особам.

Схеми обманів на онлайн кредитах

Розглянемо, як шахраї можуть взяти кредит на іншу людину:

  • Мабуть, найпоширеніша схема - це використання чужих документів (паспорта, його ксерокопій). У шахраїв може вийде оформити позику по чужій ID-картці тільки в дуже сумнівних МФО, які працюють нелегально або напівлегально. Однак таких в країні одиниці.
  • Також трапляється використання краденої банківської картки. Замовити гроші на кредитку можливо, тільки маючи паспортні дані. Зловмисникам набагато простіше перевести в готівку наявні на ній кошти та викинути.

Умови видачі кредиту без обману в Майкредіт

У Майкредіт фінансування відбувається:

  • без довідок з роботи, відомостей про зарплату. Тут схвалюють всім (працюючим неофіційно, працевлаштованим за договором, тимчасово безробітним);
  • без поручителів і нав'язливих дзвінків родичам, колегам, друзям. Тобто для кредитування можна не просвіщати своїх близьких в виниклі труднощі, особливо, якщо повідомляти громадськість не входило в плани спочатку;
  • кредит без застави. Немає необхідності віддавати свої улюблені, цінні речі в якості гарантії;
  • кредит без відсотків. Ця пропозиція для нових заявників, які ще не користувалися даним сервісом. Перша позика до 6000 грн оформляється під 0,01%, що практично безкоштовно.

Чому з нами безпечно?

Якщо шукайте кредит без обману в отриманні, сервіс Майкредіт - краще рішення. У ньому взяти кредит онлайн безпечно. По-перше, система якісно зберігає персональні дані клієнтів, не використовує в непризначених цілях. По-друге, діє багаторівнева перевірка осіб, які подають онлайн-заявки, тому скористатися вкраденим/знайденим паспортом не вийде, оскільки ПІБ перевіряється і повинні відповідати власнику картки.

Система навіть аналізує кількість проведеного часу на сайті. Потенційно зацікавлена людина зазвичай не замовляє гроші в першу ж хвилину, вона вивчає інформацію, на що природно потрібен час.

Таким чином, продумано все до дрібниць, і ймовірність шахрайських зломів виключена, адже команда Майкредіт турбується про своїх клієнтів.

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
Введіть символи
Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше