Де позичити гроші під відсотки в Києві? - Mycredit

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:

Де позичити гроші під відсотки?

Яку суму ви бажаєте отримати?

Займаєте: 0 грн на 0 днів.

Віддаєте: 0 грн

03 квітня 2017

Якщо трапляється проблема, завжди потрібні гроші. Добре, якщо є накопичені кошти або ви знаєте, до кого звернутися. Але ось коли залишаєшся зі своєю проблемою сам на сам, тоді важливо знати, хто зі сторонніх може допомогти і куди можна звернутися.

Позичити гроші в Києві і в Україні можна в банку, кредитній спілці, у ломбарді під заставу майна або у родичів і знайомих. Який з варіантів буде найбільш вигідним і де точно можна отримати згоду? В першу чергу все залежить від того, яка сума вам потрібна. У більшості випадків для вирішення проблем не вистачає найчастіше 1000-5000 гривень. Тієї самої невеликої, але «ключовий» суми.

Розглянемо можливі варіанти:

  • Банки неохоче видають невеликі кредити готівкою. Все тому, що існує високий ризик невиплати, при цьому термін кредитування - великий (до 36 місяців). Звичайно, за 3 роки клієнт замість 5000 гривень поверне банку все 15 тисяч, але питання для ризику банку складається саме в тому, а чи поверне? З боку клієнта також виникає ряд труднощів. Позичити гроші терміново в банку не вийти - слід зібрати пакет документів, кілька разів відвідати відділення, відкрити рахунок і підписати договір.
  • Кредитна спілка (КС) - фінансова організація, де позичити гроші під відсотки також можливо, але важко. По-перше, КС не дає гроші в борг в Україні на невелику суму, по-друге, тут можна оформити під заставу, що несе ризик для клієнта залишитися без майна.
  • Ломбард дозволить позичити гроші під відсотки в Києві і в інших містах, але під заставу цінного майна. В основному це ювелірні прикраси, коштовності, годинники, техніка. Деякі ломбарди навіть можуть взяти під заставу автомобіль або виріб з хутра. Але варто бути готовим до того, що реальна вартість речі буде істотно занижена, а умови договору вкрай невигідні для клієнта. Ломбарду вигідно отримати вашу річ, а після перепродати її дорожче 3-го особі.
  • Друзі та знайомі зможуть позичити гроші терміново, але знати напевно, хто конкретно зможе допомогти і на яку суму - неможливо. Крім того, такі прохання багатьох ставлять в незручне становище і отримувати відмови вкрай незручно.

Позичте гроші у Майкредіт!

Крім перерахованих способів є один універсальний і найбільш оптимальний, якщо вам потрібна невелика сума грошей - до 3000 гривень. Це - кредит-сервіси, такі як Mycredit. Взяти гроші від Майкредіт - легко. Все, що вам потрібно, це паспорт і мобільний телефон. Після заповнення заявки на сайті сервісу, гроші вже через 20 хвилин надходять на рахунок. При цьому угода укладається в Інтернеті, а це значить, що підпис в договорі ставиться в електронному вигляді, що передбачено Цивільним кодексом України та виїжджати в відділення не потрібно.

З MyCredit взяти гроші в борг в Україні стало легко. Основні «плюси»:

MyCredit - сервіс, де позичити гроші під відсотки можна терміном до 35 днів, сумою до 3000 грн, чого буде цілком достатньо для вирішення більшості проблем. Для цього слід просто пройти реєстрацію на сайті і подати заявку на оформлення кредиту.

Чому Майкредіт - це вигідно?

На відміну від банків, кредитних спілок та ломбардів, онлайн-кредитування - мінімальні ризики для клієнта: ніяких застав, поручителів і страховок. Не потрібно збирати документи, які підтверджують рівень доходу, працевлаштування або сімейний стан.

Одним з головних переваг є відкритість угоди. Якщо ви думаєте, де позичити гроші під відсотки і звертаєтеся в банк або ломбард, ви навряд чи побачите в документах, яку точно суму вам слід виплатити. У MyCredit ще на момент подачі заявки, коли ви тільки на сайті вибираєте суму і термін кредиту, вже відображається сума до закриття, яка залишається актуальною до закінчення терміну договору. Також в особистому кабінеті користувач може побачити деталізовану суму: тіло, відсотки, комісія, що дозволяє самостійно відстежити виплати і переконатися в тому, що все чесно.

Взяти гроші в борг в Україні можна в різних кредитних організаціях, можна вдатися до допомоги друзів і знайомих, але якщо вам потрібні кошти швидко, а для вирішення проблеми вистачить 3000 гривень, звертайтеся в MyCredit, де можна взяти кредит терміново і без зусиль всього за 20 хвилин.

Владислав з Миколаєва щойно отримав кредит на 2000 грн.
Ірина з Харкова тільки що подала заявку на 400 грн.
Галина з Богданівки тільки що подала заявку на 800 грн.
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн.
Марина зі Знам'янки тільки що подала заявку на 1400 грн.
Світлана з Дніпра тільки що отримала кредит на 2800 грн.
Дмитро з Білої Церкви тільки що подав заявку на 600 грн.
Катерина з Кропивницького тільки що подала заявку на 400 грн.
Микола із Запоріжжя щойно подав заявку на 1700 грн.
Карина з Києва тільки що отримала кредит на 1200 грн.
Аліса з Дніпра тільки що отримала кредит на 1350 грн.
Богдан з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Світлана з Києва тільки що отримала кредит на 1500 грн.
Михайло з Куп'янська тільки що подав заявку на 700 грн.
Катерина з Дніпра тільки що подала заявку на 2400 грн.
Данило зі Львова тільки що отримав кредит на 1800 грн.
Леонід з Хмельницького щойно подав заявку на 1500 грн.
Лариса з Вінниці тільки що отримала кредит на 1500 грн.
Олег з Полтави щойно подав заявку на 700 грн.