Перша позика - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете:Берете: грн
+
Ваша комісія: 0 грн
=
До повернення: грн
До:
Головна   Блог   Що робити якщо банк подав в суд по іпотеці?

Що робити якщо банк подав в суд по іпотеці?

13 квітня 2019

Іпотечну позику оформляють під заставу нерухомості, що купується. Заставні позики забезпечують подушку безпеки кредитору, а користувачів тримають в напрузі, оскільки їм є чим ризикувати. Причина, коли банк подає в суд по іпотеці, в кожному випадку різна. Один займодатель орієнтується на суму боргу, другий - на кількість пропущених платежів, третій - на внутрішні правила. Іноді згідно з пунктами договору, прострочення настає вже після першого пропущеного платежу. У будь-якому випадку, варто знати, що робити якщо банк подав до суду по іпотеці.

Перше, що робити якщо банк подав до суду за невиплату кредиту на житло, це спробувати піти на мирову з банком. Якщо спроба не увінчалася успіхом, слід зібрати повний пакет документів, починаючи з договору, закінчуючи всіма чеками та виписками з рахунків. Потім найняти адвоката, який спеціалізується на іпотечних спорах, оскільки виграти суд з банком по іпотеці без юриста малоймовірно, і цей процес затягнеться на довгі роки.

Суди з військової іпотеки

Кредит військовим на житло видається на пільгових умовах. Для цього позичальникові необхідно подати запит на спеціальну програму і стати в реєстр. Сума, на яку може розраховувати військовий, залежить від:

 • Терміну служби;
 • Кількості членів сім'ї;
 • Особистих нагород і професійних досягнень.

Якщо військовослужбовець звільнився зі служби за власним бажанням до закінчення контракту, він зобов'язаний повернути всі кошти, які держава вносила за його житло. Якщо сприяли звільненню інші об'єктивні обставини, то рішення суду по військовій іпотеці може бути на користь самого військовослужбовця. Головне, надати всі доступні документи, виписки та інші папери, що підтверджують цей факт.

Виникає ще одна проблема, коли, виплативши всю вартість будинку, забувають зняти себе з реєстру. Зняття обтяження по іпотеці через суд - процедура нескладна, але вимагає часу та витрат на послуги нотаріуса.

Ще один момент - як після розлучення вийти з позичальників по іпотеці через суд - для цього потрібно на засіданні відмовитися від права власності на користь колишнього чоловіка. Другий спосіб - вирішити без суду - оформити шлюбний контракт.

Наслідки невиплати валютної іпотеки

Коли кредит на квартиру був оформлений в іноземній валюті, в майбутньому це може бути приводом для суперечок та дебатів. Це пов'язано, в першу чергу, з нестабільним курсом та інфляцією національної валюти.

Рішення суду по валютній іпотеці може не задовольнити позичальника, оскільки має місце багато прихованих нюансів. До того ж, законодавство у сфері іпотечних позик у валюті постійно поповнюється все новими поправками.

Цього року Верховна Рада прийняла нову постанову, яка регламентує повернення коштів у гривневому еквіваленті. Суди по валютній іпотеці в доларах можуть тривати роками, оскільки юристи постійно знаходять якісь хитрощі та спірні моменти, які дозволяють відтягувати рішення на місяці вперед.

Що буде якщо не виплачувати позику?

Коли борг по іпотеці передали до суду, у користувача виникають проблеми. Покарання за несплату кредиту може бути різним, залежно від етапу розглядів і суми заборгованості:

 • Подача запиту до виконавчого органу на стягнення заставної нерухомості. Якщо позивач виграє процес, квартира буде виставлена на аукціон, а вирученими з її продажу грошима покриють заборгованість відповідача;
 • Виселення з квартири за борги нереально, якщо у боржника немає іншої житлоплощі. Також має значення, якщо в цій квартирі проживає неповнолітня дитина;
 • Можлива і конфіскація майна в тих випадках, коли немає інших способів стягнути борг. Для цього буде проводитися спеціальна оцінка всього, що має порушник, продаж на аукціоні, внесення платежів по кредиту.

Де взяти гроші на погашення?

Якщо ви не налаштовані на розгляд в державних інстанціях, спробуйте зробити все можливе, щоб домовитися до внесення справи до реєстру. Щоб взяти кредит для погашення кредиту в іншому банку, важливо спочатку знайти таку фінансову структуру, яка надає подібні позички з поганою кредитною історією.

В основному, кредит в банку готівкою складно отримати людині, що має прострочення або проблемні позики. Реальну допомогу в погашенні кредиту можуть запропонувати мікрофінансові компанії, які схвалюють заявки на будь-які цілі без особливої уваги на КІ. Наприклад, сервіс онлайн-кредитування MyCredit пропонує:

 • Швидкі гроші прямо на банківську картку (за 15 хвилин);
 • Звернення в будь-який час доби;
 • Без відвідувань офісів і черг, прямо з дому/роботи/в дорозі;
 • Без довідок про доходи та стаж роботи;
 • Без застави та поручителів;
 • Знадобиться тільки інтернет, телефон і активна картка українського банку;
 • Головне, що відсоток прийнятих заявок перевищує 95%.
Ви отримаєте
гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка за промокодом My_BtDay
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
Ваша комісія: грн
До повернення: грн
До:
Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах
Корисні статті

Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.