Отримайте будь-який кредит через 5 хвилин

Новому клієнту Гроші до зарплати
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • 0,01% до 15 днів, 1% з 16-30 день процентна ставка (за умовами акції)
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 3602,35%
 • Продовження кредиту до 30 днів
 • Супровідні послуги відсутні
Постійному клієнту Гроші до зарплати
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • Знижки до 80% за програмою лояльності
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 4848172,46%
 • Продовження кредиту за акційною ставкою
 • Супровідні послуги відсутні

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 1,5% Реальна річна процентна ставка = 10640,17% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн. Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн. Сума процентів до повернення – 450,00 грн. Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта – [email protected], тел. 0 800 214 111

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом.
 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».
 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи у відповідності до умов таких акційних пропозицій/програм лояльності.
 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.
 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.
 • Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.
 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номером 0 800 214 111;
 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.
 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Кредит на картку Visa

Сьогодні процес кредитування став ще простішим та швидшим завдяки системам інтернет-кредитування, що дозволяють користувачам VISA qiwi wallet та інших платіжних систем отримати швидкий займ на карту Віза. Завдяки можливостям інтернет-технологій людям не потрібно стояти в чергах в задушливих відділеннях банків, приходити за готівкою та витрачати на оформлення кілька днів та візитів. Так, в сервісі MyCredit можна отримати терміновий кредит на картку Віза в день звернення без попередньої біганини та консультацій.

Ви можете взяти кредит на карту Віза наступних банків:

Перед подачею онлайн-заяви на швидкий кредит онлайн на твою карту VISA electron слід звернути увагу на кілька моментів. По-перше, термін дії пластика. Якщо він минув, провести операцію не вийде. По-друге, банківський рахунок повинен бути відкритий безпосередньо на позичальника. Це обов'язкове правило, завдяки якому можна протидіяти шахрайським маніпуляціям. Система перевіряє належність рахунку і, якщо немає збігів, дає відмову за заявкою.

Чому варто взяти кредит у нас?

Схвалення 9 з 10 заявок

Завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу

Рішення за 5 хвилин

Подайте заявку на позику і вже через 5 хвилин гроші будуть на Вашій картці

Захист Ваших даних

Несемо відповідальність за збереження Ваших даних. Підтверджено сертифікатом PCI DSS. Докладніше про захист даних

Зниження ставок

Для наших постійних клієнтів знижуємо відсоткову ставку

img
OH MY FREEDOM
Максимальна свобода від відсотків!
Детальніше
img
Щомісячні турбо-розіграші
Вигравайте знижки до 90%, подарунки, гроші!
Детальніше

Легко та швидко оформити кредит за 5 хвилин

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд
Подати заявку

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або

Взяти позику на карту Віза можна:

Які вимоги до позичальника?

Кредит онлайн на банківську картку VISA можуть отримати практично всі бажаючі. Для цього потрібно відповідати лише двом найпростішим критеріям:

 • бути громадянином України;
 • бути повнолітнім.

Інших вимог компанія не встановлює: це означає, що сфера зайнятості, рівень заробітної плати, досвід, закредитованность і інші параметри не мають значення. Тому кредит на карту qiwi visa plastic можна оформити:

 • студенту;
 • пенсіонеру;
 • безробітному;
 • інваліду;
 • боржника;
 • працює неофіційно;
 • іншим соціально незахищеним громадянам.

Які документи вам потрібні для оформлення?

Щоб взяти онлайн кредит на картку Віза, не потрібні тонни документів, як це було звичним при банківському фінансуванні. Сервіс не вимагає інформації про працевлаштування, стаж, наявних майнових правах. Для перевірки особи необхідно надати дані лише базових документів, а саме:

 • внутрішнього громадянського паспорта;
 • ідентифікаційного коду.

На основі цих документів кожен повнолітній українець отримає займ грошей на картку VISA electron без будь-яких довідок та виписок.

Як швидко подати заявку?

Терміново взяти займ онлайн на карту Віза можна в будь-який час на сайті компанії. Для цього потрібно підготувати та відправити заявку, дотримуючись простої інструкції:

 1. Обрати бажану суму та термін її погашення, використовуючи спеціальний калькулятор з «повзунком».
 2. Зареєструватися на порталі за допомогою мобільного номера та коду з повідомлення.
 3. Заповнити анкету, ввівши дані персональних документів.
 4. Підтвердити (верифікувати) картку.
 5. Дочекатися відповіді на запит.
 6. Підписати електронне угоду.
 7. Отримати позикові гроші на карту visa протягом 5-10 хвилин.

Які умови погашення в Mycredit?

Повернути кошти необхідно до зазначеного в договорі дня — інакше почнеться нарахування штрафних санкцій. Щоб цього не сталося, можна:

 • підключити безкоштовну послугу пролонгації, яка дозволяє продовжити дію угоди без нарахування пені;
 • скористатися триденним грейс-періодом без штрафів, якщо грошове питання може вирішитися за кілька днів.

На відміну від багатьох компаній-кредиторів, Mycredit дозволяє дострокове погашення, не обкладене неустойкою.
Для віплати кредиту можна здійснювати платежі як в онлайн-режимі (через інтернет-банкінг, кабінет користувача), так і готівкою — в касі банку та терміналах самообслуговування.

Mycredit відправить гроші на картку Visa за 15 хв!

Сервіс Mycredit який рік входить в ТОП-5 кращих мікрокредітних онлайн-сервісів, допомагаючи українцям вирішувати фінансові труднощі та здійснювати мрії. Ми надаємо кращі умови на ринку мікрокредитування, серед яких:

 • оперативність — даємо відповідь по заявкам за 10-15 хвилин;
 • цілодобова доступність — оформлюємо кредит 24 години на добу;
 • простота і прозорість — умови співпраці викладені зрозумілою мовою, вони фіксуються в договорі і не змінюються;
 • знижки і програми лояльності для постійних користувачів;
 • нові клієнти отримують кошти під 0,01%;
 • висока статистика позитивних відповідей — понад 90%.
img
Отримайте гроші вже за 5 хвилин на вашу картку
Ми піклуємося про вашу безпеку
dogovor
Чесно говоримо про умови позики - без прихованих платежів і додаткових комісій Детальніше про договір
PCI
Несемо відповідальність за збереження Ваших даних підтверджено сертифікатом PCI DSS Детальніше про захист даних
certificat
Дотримуємося законів про захист Ваших прав користувача Детальніше про ліцензію
img

Ви можете взяти кредит в інших регіонах України

Сервіс онлайн-кредитування MyCredit працює по всій території України****. Взяти гроші в кредит онлайн на банківську карту, не виходячи з дому, ви можете в будь-якому регіоні. Онлайн займ грошей на карту проводиться в таких містах: