Ми намагаємося стати краще для Вас. Сьогодні з 00:00 до 00:20 сайт буде на оновленні

Отримайте будь-який кредит через 5 хвилин

Новому клієнту Гроші до зарплати
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • 0,01% до 15 днів, 1% з 16-30 день процентна ставка
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 3602,35%
 • Продовження кредиту до 30 днів
 • Супровідні послуги відсутні
Постійному клієнту Гроші до зарплати
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • Знижки до 80% за програмою лояльності
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 5421184050,70%
 • Продовження кредиту за акційною ставкою
 • Супровідні послуги відсутні

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,5% Реальна річна процентна ставка = 114432,08% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,5 / 100 = 25 грн. Відсотки за 30 днів = 25 грн. х 30 днів = 750,00 грн. Сума процентів до повернення – 750,00 грн.

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта – [email protected], тел. 0 800 214 111

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом.
 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».
 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи у відповідності до умов таких акційних пропозицій/програм лояльності.
 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.
 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.
 • Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.
 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номером 0 800 214 111;
 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.
 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Позика на картку Maestro

Багато українців оцінили новий формат в мікрокредитування, при якому можна отримати швидкий кредит онлайн на картку Maestro, віддалено, без відвідування фінустанов, надання стосів документації та інших складнощів. Так, терміновий кредит на карту Maestro в Україні надає сервіс MyCredit, що кредитує населення на принципах швидкості, оперативності, простоти та доступності.

Ви можете взяти кредит на карту Маестро наступних банків:

Щоб взяти займ на карту Maestro терміново, необхідно:

 • щоб рахунок був відкритий на ім'я заявника;
 • банківська карта була актуальною. Пам'ятайте, що пластиковий носій можуть заблокувати через вичерпаний термін дії, який легко перевірити на лицьовій стороні.

Отримати займ на карту Маестро легко на будь-яку банківську карту — стипендіальну, зарплатну, пенсійну, соціальну або кредитну. Завдяки автоматизованому процесу обробки заявок користувачі нашого сервісу отримують відповідь протягом 20 хвилин без необхідності відвідування відділень.

Чому варто взяти кредит у нас?

Схвалення 9 з 10 заявок

Завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу

Рішення за 5 хвилин

Подайте заявку на позику і вже через 5 хвилин гроші будуть на Вашій картці

Захист Ваших даних

Несемо відповідальність за збереження Ваших даних. Підтверджено сертифікатом PCI DSS. Докладніше про захист даних

Зниження ставок

Для наших постійних клієнтів знижуємо відсоткову ставку

img
OH MY FREEDOM
Максимальна свобода від відсотків!
Детальніше
img
Щомісячні турбо-розіграші
Вигравайте знижки до 90%, подарунки, гроші!
Детальніше

Легко та швидко оформити кредит за 5 хвилин

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд
Подати заявку

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або

Взяти позику на карту Маестро можна:

Які вимоги до позичальників?

Взяти кредит онлайн на карту Маестро можуть всі повнолітні українці, які проживають на підконтрольній території країни. Таким критеріям відповідає все доросле населення, що дозволяє сервісу Mycredit вважатися максимально лояльним та демократичним. Рішення по кредитах приймається на основі розрахунків скорингової системи, тому на відповідь не впливають розмір зарплати, трудовий стаж, сфера зайнятості. Завдяки цьому кредит на карту Maestro онлайн терміново доступний навіть найбільш незахищеним групам населення:

Які документи потрібні?

Щоб оформити позику на картку Maestro, потрібно надати:

 • цивільний паспорт України;
 • ідентифікаційний код платника податків.

Необхідності відносити документи для перевірки в представництво фінустанови немає, як і немає потреби їх фотографувати, сканувати та завантажувати на портал. Щоб оформити швидкий займ грошей на карту Маестро онлайн, досить просто ввести їх серію та номер, заповнюючи анкету при заявці.

Як отримати позику на Маестро карту?

Щоб взяти займ онлайн на картку Маестро швидко не виходячи з дому, необхідно заповнити онлайн-заявку, слідуючи покрокової інструкції.

 1. Вказати бажану суму й зручні терміни повернення, скориставшись калькулятором, який моментально зробить підрахунок суми з урахуванням переплати та вкаже точну дату повернення.
 2. Зареєструватися через мобільний номер, який буде в подальшому служити логіном для входу в персональний кабінет користувача.
 3. Заповнити анкетні відомості, персональну інформацію, дані паспорта та ІПН.
 4. Підтвердити банківську картку. Для цього буде потрібно ввести її номер, термін дії, тризначний код на звороті.
 5. Почекати рішення, після чого підписати угоду.
 6. Кошти будуть зараховані протягом 5-10 хвилин.

Як повернути взяту суму?

Погасити заборгованість можна декількома способами:

 • через кабінет користувача на сайті MyCredt;
 • через інтернет-банкінг;
 • в банківському відділенні через касу готівкою;
 • в платіжному терміналі самообслуговування.

Повна інформація по оплаті (включаючи дату, розмір, графік) знаходиться в особистому кабінеті та завжди доступна для ознайомлення. Там же можна підключити послугу пролонгації (продовження договору) при фінансових труднощах та тимчасовій втраті платоспроможності.

Mycredit відправить гроші на карту Маестро за 15 хв!

Запросити мікропозик в сервісі Mycredit набагато вигідніше, ніж в інших компаніях-кредиторів, оскільки саме наш сервіс:

 • кредитує позичальників і вдень і вночі, не перериваючи роботу на вихідні та свята;
 • пропонує першу позику під 0,01%;
 • впровадив систему бонусів та знижок для постійних користувачів;
 • завжди йде назустріч при виникненні труднощів, надаючи можливість продовжити угоду необмежену кількість разів;
 • відповідає позитивно на 9 з 10 запитів;
 • постійно розвивається, стає краще, щоб радувати клієнтів і надавати найякісніший продукт на ринку.
img
Отримайте гроші вже за 5 хвилин на вашу картку
Ми піклуємося про вашу безпеку
dogovor
Чесно говоримо про умови позики - без прихованих платежів і додаткових комісій Детальніше про договір
PCI
Несемо відповідальність за збереження Ваших даних підтверджено сертифікатом PCI DSS Детальніше про захист даних
certificat
Дотримуємося законів про захист Ваших прав користувача Детальніше про ліцензію
img

Ви можете взяти кредит в інших регіонах України

Сервіс онлайн-кредитування MyCredit працює по всій території України****. Взяти гроші в кредит онлайн на банківську карту, не виходячи з дому, ви можете в будь-якому регіоні. Онлайн займ грошей на карту проводиться в таких містах: