Отримайте будь-який кредит через 5 хвилин

Новому клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • 0,01% до 15 днів, 1% з 16-30 день процентна ставка (за умовами акції)
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 3602,35%
 • Продовження кредиту до 30 днів
 • Супровідні послуги відсутні
Постійному клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • Знижки до 80% за програмою лояльності
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 4848172,46%
 • Продовження кредиту за акційною ставкою
 • Супровідні послуги відсутні

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 1,5% Реальна річна процентна ставка = 10640,17% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн. Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн. Сума процентів до повернення – 450,00 грн. Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта – [email protected], тел. 0 800 214 111

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом.
 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».
 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи у відповідності до умов таких акційних пропозицій/програм лояльності.
 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.
 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.
 • Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.
 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номером 0 800 214 111;
 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.
 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Позика на кредитну картку онлайн

Ще п'ять-сім років тому взяти гроші в борг було справжньою проблемою, що займає кілька днів, а то і тижнів. Потрібно було зібрати повний пакет документації, записатися на консультацію, переговорити зі співробітником банку та довго чекати відповіді. Тепер все змінилося завдяки функціонуванню сервісів інтернет-фынгансування, які надають кредити на кредитну карту в день звернення без візитів та переговорів.

Сервіс MyCredit оформлює швидкий займ на кредитну карту онлайн миттєво на особливо простих та зрозумілих умовах, без попередньої підготовки та тривалих розглядів.

На кредитну карту якого банку можна взяти кредит?

У нашому сервісі можливо взяти гроші в кредит онлайн на кредитну карту будь-якої банківської структури, ліцензованої та сертифікованої на території України, в число яких входять:

Є пара моментів, які необхідно уточнити перед тим, як взяти гроші в займ на кредитну карту gold або іншого формату.
По-перше, пластиковий носій повинен бути оформлений саме на позичальника, оскільки користуватися чужим рахунками заборонено. Перевірка відразу розкриє факт невідповідності й розцінить його як спробу шахрайства.

По-друге, перед відправкою запиту слід перевірити термін її дії на лицьовій частині. Якщо він минув, ніяких операції провести не вийде, поки не буде здійснена заміна (перевипуск).

Чому варто взяти кредит у нас?

Схвалення 9 з 10 заявок

Завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу

Рішення за 5 хвилин

Подайте заявку на позику і вже через 5 хвилин гроші будуть на Вашій картці

Захист Ваших даних

Несемо відповідальність за збереження Ваших даних. Підтверджено сертифікатом PCI DSS. Докладніше про захист даних

Зниження ставок

Для наших постійних клієнтів знижуємо відсоткову ставку

img
OH MY FREEDOM
Максимальна свобода від відсотків!
Детальніше
img
Щомісячні турбо-розіграші
Вигравайте знижки до 90%, подарунки, гроші!
Детальніше

Легко та швидко оформити кредит за 5 хвилин

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд
Подати заявку

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або

Оформити позику на кредитну карту можна:

Які документи потрібні?

Щоб оформити займ на кредитну карту, потрібні лише базові документи, наявні у кожного громадянина:

 • внутрішній паспорт України;
 • ідентифікаційний код.

Для того, щоб взяти онлайн займ на кредитну карту терміново, знадобиться також смартфон або комп'ютер з доступом до мережі, електронний ящик та діюча банківська карта.

Як взяти кредит на кредитну карту в Myсredit?

Оформити онлайн заявку на кредит на кредитну карту досить просто. Для цього потрібно слідувати інструкції.

 1. Оберіть бажану суму кредитування та терміни повернення грошей, скориставшись калькулятором на сайті, який зробить моментальний підрахунок підсумкової виплати та дати погашення.
 2. Якщо запропоновані умови прийнятні, зареєструйтесь на сайті за допомогою коду з смс-повідомлення.
 3. Заповніть особисту інформацію, дайте відповідь на ряд питань та вкажіть дані паспорта та ІПН-коду.
 4. Підтвердіть і прив'яжіть банківський рахунок, на який буде здійснений переклад позикових коштів.
 5. Чекайте відповіді. Зазвичай заявка обробляється 10-20 хвилин.
 6. Підпишіть електронний договір на надання послуг.

Які умови повернення боргу?

Погасити заборгованість необхідно до зазначеної в угоді датою. Також допускається дострокове погашення. Терміни, розміри та інші нюанси зберігаються в особистому кабінеті, куди клієнт має цілодобовий доступ.

Внести оплату можна частинами або повністю декількома способами:

 • готівкою через касу банківської організації;
 • готівкою в терміналах самообслуговування;
 • через інтернет-банкінг;
 • в кабінеті користувача.

Якщо можливості зробити платіж по якихось причин немає, краще не уникати проблеми, а спочатку домовитися про пролонгацію — продовження періоду дії угоди. Послуга безкоштовна, для її підключення потрібно лише внести суму відсотків за додаткові дні користування кредитними коштами.

Переваги брати гроші в Mycredit

Тисячі українців вважають за краще отримати кредит на кредитну карту онлайн терміново саме в сервісі MyCredit, який заслужив високі оцінки завдяки тому, що компанія:

 • працює цілодобово, не перериваючись на вихідні, свята та перерви;
 • видає термінові позики на кредитну карту на найбільш простих умовах;
 • надає фінансування швидко, оперативно, без довгих очікувань;
 • пропонує великі знижки для постійних клієнтів;
 • схвалює практично всі вхідні запити, співпрацює з усіма категоріями населення, навіть якщо вони занесені в чорний список та не мають взірцевої фінансової репутації.
img
Отримайте гроші вже за 5 хвилин на вашу картку
Ми піклуємося про вашу безпеку
dogovor
Чесно говоримо про умови позики - без прихованих платежів і додаткових комісій Детальніше про договір
PCI
Несемо відповідальність за збереження Ваших даних підтверджено сертифікатом PCI DSS Детальніше про захист даних
certificat
Дотримуємося законів про захист Ваших прав користувача Детальніше про ліцензію
img

Ви можете взяти кредит в інших регіонах України

Сервіс онлайн-кредитування MyCredit працює по всій території України****. Взяти гроші в кредит онлайн на банківську карту, не виходячи з дому, ви можете в будь-якому регіоні. Онлайн займ грошей на карту проводиться в таких містах: