Перший займ - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
Ваша комісія: 0 грн
До повернення: грн
До:
Головна   Блог   Як погасити прострочений кредит?

Як погасити прострочений кредит?

21 вересня 2017

Питання виплати боргу цікавить кожного, у кого є позика. У кризовий час неможливо спланувати бюджет на місяць, а тому легко пропустити оплату. Який вихід із ситуації, щоб закрити заборгованість, є найлегшим і найвигіднішим?

Банки працюють з боржниками по-різному: одні телефонують на другий день прострочення, інші – висилають судову повістку через півроку. У будь-якому випадку про заборгованості не забудуть і покарання за несплату кредиту може настати у вигляді штрафів або зіпсованої кредитної історії.

Крім того, весь період клієнту будуть всіляко набридати. Особливо, коли договір потрапляє в колекторську компанію. Починають дзвонити не тільки на особистий номер, але обов'язково й усім знайомим, родичам, друзям. Інформують керівництво і колег. Дізнаються, коли позичальник отримує зарплату, коли востаннє їздив у відпустку, о котрій іде з роботи – все це способи для маніпуляцій.

Як позбутися боргів за кредитами так, щоб бути точно впевненим, що боргу немає та найголовніше - де взяти кредит, щоб погасити прострочений кредит? Мінімальна зарплата – 3200 грн, і вкластися у всі статті витрат – складно. Якщо за свій рахунок ще й вирішувати питання з банківськими організаціями, доведеться або на чомусь економити (одяг, харчування, транспорт) або отримувати нові борги за комунальні послуги, оренду квартири тощо).

Основні способи погашення простроченого кредиту

Важливо пам'ятати, що від кредитора ніколи не потрібно ховатися, а навпаки – всіляко намагатися знайти компроміс. Банку буде набагато дешевше домовитися з боржником, ніж витрачатися на колекторів і суди.

Вирішити ситуацію можна так:

У залежності від суми заборгованості, терміну та «важливості» клієнта, кредитор погодиться на ті чи інші поступки. Зазвичай на компроміс ідуть з тим клієнтом, який довгий час обслуговувався в одному банку кілька років, ніколи не мав проблем і готовий надати всі необхідні документи для відстрочки (наказ про скорочення з роботи, зменшення зарплати, довідку з лікарні тощо).

Де взяти кредит, щоб погасити прострочений?

Якщо з якихось причин ви не хочете вести переговори або банк всіляко відмовляється допомагати, тоді є один вихід: дізнатися суму прострочення і самостійно її погашати (частинами або відразу повністю, неважливо).

Де знайти гроші терміново погасити прострочені кредити:

Обидва варіанти реальні, проте в іншому банку можна отримати відмову в кредиті, оскільки кредитна історія вже зіпсована. Детальніше – читайте: «Де взяти кредит для погашення кредиту в іншому банку».

А ось кредитні сервіси – найпопулярніший спосіб сьогодні. Тут ви можете взяти кредит терміново без жодних проблем.

Чому кредитний сервіс – найкращий?

По-перше, не потрібно нікуди йти – заявка подається онлайн, а гроші через 15 хвилин зараховуються на карту. По-друге, не потрібно бігати від відділення до відділення й переживати, що відмовлять – онлайн кредитування схвалюється у більш ніж 90% випадків. Тому взяти кредит терміново тут буде легко.

Також не виникає труднощів із самим оформленням. Онлайн подача документів – найпростіша процедура. Позичальникові, як правило, потрібно надати лише паспорт та код, заповнити анкетні дані (вказати номер мобільного і карти). Жодних застав, поручителів, довідок і очікування 2-3 дні на схвалення заявки – рішення ви отримуєте вже через 15-20 хвилин.

найпопулярніші сервіси України:

Кредитний сервісМожлива сума кредиту (грн)Відсоток за кредитом
МайкредитДо 30001,5
МанівеоДо 35001,6
ПайпонгДо 15003,6
Кредит 365До 30001,4

Онлайн оформлення – зручна і зрозуміла процедура: кредитний калькулятор допоможе розрахувати суму до виплати та заощадить час.

Якщо ви не знаєте, як погасити прострочений кредит, але оплату потрібно внести вже завтра, звернутися в кредитний сервіс – оптимальний варіант. В основному онлайн-сервіси видають кредит без довідки про доходи для повторних клієнтів вже на більшу суму (наприклад, Майкредит – до 10000 грн). Крім того, це вигідно: за 14 днів за 3000 грн повторний клієнт переплатить 630 грн, а новий – всього 210 (в період акції до 31.10).

Рішення за 20 хвилин!  Ви отримаєте гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка по промокодом My_BDay35
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:
Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Корисні статті

Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.